VIOFO A129 Duo

839,00 zł brutto

R047

Nowy produkt

Opis

Dwukanałowy zapis wideo Full HD
Rozdzielczość 2x Full HD (1920 x 1080P 30FPS)
Wbudowany dwuzakresowy moduł Wi-Fi 2,4 GHz i 5 GHz
2xCzujnik obrazu Sony Starvis 
2" wyświetlacz HD LCD
140 ° Szeroki kąt widzenia
GPS (W zestawie)
Uchwyt Quick Release
Filtr CPL (opcjonalnie)
Pilot awaryjny Bluetooth (opcjonalnie)
Obsługa kart Micro SD od 10 do 256 GB

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kamera A129 Duo Wi-Fi Full HD Dual Dash z funkcją GPS Logger to jedna z najbardziej niezawodnych kamer dostępnych obecnie na rynku. Pochodzi z dwoma pełnymi kamerami HD 1080p, po jednej z przodu samochodu i z tyłu. 

Rejestrator A129 Duo Wi-Fi Full HD z funkcją rejestracji w dwóch kierunkach i funkcją GPS jest wyposażony w dwie kamery - jedną na przednią szybę i jedną na tylną. Obie nagrywają pełne wideo i audio w rozdzielczości FullHD, rejestrując znaki drogowe i tablice rejestracyjne wyraźnie na duże odległości. Obie kamery potrafią rejestrować wyraźne wideo w jakości HD nawet przy słabym oświetleniu. Za jakość obrazu odpowiada czujnik DUAL SONY STARVIS, który w połączeniu z szklanym obiektywem o jasności F1.6 daje w rezultacie efekt noktowizji przód+tył.

Dużą poprawę stabilności pracy w przeciwieństwie do akumulatorów podatnych na wahania temperatury i ciągłą pracę podczas ładowania zapewnia kondensator.VIOFO A29 Duo opcje VAT19.pl


 A129 Duo z funkcją GPS Logger jest również wyposażona we wbudowaną sieć Wi-Fi, dzięki czemu możesz transmitować na żywo swoje filmy na smartfonie lub tablecie. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację o nazwie VIOFO, aby oglądać, zarządzać i udostępniać swoje filmy wideo w czasie rzeczywistym. Jeśli jesteś właścicielem małej firmy, możesz korzystać z aplikacji, aby kontrolować swoich pracowników w czasie rzeczywistym.VIOFO A129-G DUO wbudowany zaawansowany moduł WIFI pracujący w pasmach 2.4Ghz oraz 5Ghz.

VIOFO A129 Duo wbudowane WiFi VAT19.pl

Wyświetlacz o przekątnej 2 cale jest alternatywą do przeglądania nagrań przy pomocy WiFi na smartfonie

VIOFO A129 Duo LCD 2 cale VAT19.pl

Opcjonalny dla tego modelu filtr polaryzacyjny (CPL) redukuje odblaski i odbicia od przedniej szyby samochodu, poprawiając tym samym jakość nagrań. Działa on na zasadzie polaryzacyjnych okularów przeciwsłonecznych.

VIOFO A129 Duo filtr CPL VAT19.pl

Jeszcze jedną możliwością (opcjonalnie) jest pilot BLUETOOTH, do którego będzie można sparować przycisk "zabezpiecz nagranie" i jednym przyciskiem zabezpieczyć ważne nagranie, nie odrywając oczu od drogi.

VIOFO A129Duo pilot Bluetooth VAT19.pl

Praktyczne cechy wideorejestratora:

Idealny jako kamera do jazdy w przód / tył
Kamery przednie i tylne Nagrywaj wideo i audio FullHD (30 klatek/sek)
Urządzenie bezprzewodowe z funkcją WiFi
Doskonałe możliwości nagrywania przy słabym oświetleniu
Buforowany tryb parkowania - działa na przód i tył
Kąt widzenia 140 stopni
Obsługa kart pamięci microSD do 256GB
Nagrywanie w pętli
Wyświetlacz LCD 2"
Łatwo montuje się na przednich i tylnych szybach


Zawartość zestawu:

VIOFO A129 Duo zestaw VAT19.pl

1 x  Kamera przednia
1 x  Kamera tylna
1 x ładowarka samochodowa
1 x kabel tylnej kamery
1 x kabel Mini USB
1 x Uchwyt GPS (W zestawie)
1 x Narzędzie do usuwanięcia uchwytu
1 x Zestaw klipów
Sticker 1 x 3M do kamery z przodu
Sticker 1 x 3M do tylnej kamery
1 x Uchwyt do kamery tylnej

Specyfikacja

Opinie

Napisz opinię

VIOFO A129 Duo

VIOFO A129 Duo

Dwukanałowy zapis wideo Full HD
Rozdzielczość 2x Full HD (1920 x 1080P 30FPS)
Wbudowany dwuzakresowy moduł Wi-Fi 2,4 GHz i 5 GHz
2xCzujnik obrazu Sony Starvis 
2" wyświetlacz HD LCD
140 ° Szeroki kąt widzenia
GPS (W zestawie)
Uchwyt Quick Release
Filtr CPL (opcjonalnie)
Pilot awaryjny Bluetooth (opcjonalnie)
Obsługa kart Micro SD od 10 do 256 GB

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Rejestratory jazdy (kamery samochodowe)

Na bezpieczeństwo na drodze składa się wiele elementów. Skuteczna profilaktyka jest w zasadzie istotna tak samo, jak zrównoważony styl jazdy, pozbawiony brawury. Na drodze nie tylko musimy dbać o swoje zdrowie, ale też powinniśmy brać pod uwagę konsekwencje ewentualnego niebezpiecznego zachowania innych kierowców. Popularnym i bardzo praktycznym rozwiązaniem są w tym przypadku wideorejestratory samochodowe. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń tego typu, przygotowanych dla kierowców przez najwyższej klasy producentów.

Zdefiniuj swój typ

Kamery samochodowe dzielą się na kilka różnych rodzajów. Najprostsze z nich to te, które nie posiadają ekranów. Ich zaletą jest bez wątpienia mały rozmiar i niska waga - dodatkowym atutem zaś cena, która z reguły jest wydatnie niższa, niż w przypadku bardziej zaawansowanych modeli.

Najbardziej popularne wideorejestratory samochodowe wyposażone są w ekran. Dzięki niemu na bieżąco śledzić można trasę, niemniej zajmują one wyraźnie więcej miejsca niż urządzenia proste. Jest to typ najbardziej popularny, w naszej ofercie klienci znajdą kamery z różnych przedziałów cenowych oraz o zróżnicowanym stopniu zaawansowania technicznego.

Proponujemy także coraz popularniejsze wideorejestratory, montowane w lusterku wstecznym. Chętnie wybierają je klienci, dla których montaż nie stanowi większego problemu. Wymagają one nieco większych predyspozycji manualnych, pozwalają się jednak cieszyć bardzo wysokim komfortem użytkowania.

Atuty naszych wideorejestratorów

Dobra kamera samochodowa musi charakteryzować się co najmniej przyzwoitą rozdzielczością. Świetna jakość obrazu zależy nie od suchych informacji na temat pikseli, ale od faktycznego efektu w używanym urządzeniu. Dlatego stawiamy na dobór wideorejestratorów sprawdzonych i cieszących się doskonałymi opiniami. Oferujemy kamerki dla klientów, mających zróżnicowane wymagania. Nie wszyscy oczekują sprzętu profesjonalnego - nawet najprostsze urządzenie tego typu może bowiem wystarczyć do codziennego użytku kierowcy.

Kolejna kwestia to jasność obrazu, stąd proponujemy produkty o jak najwyższym wskaźniku tej cechy. Dzięki niej oraz przy zastosowaniu szerokiego kąta widzenia, nasi klienci mają gwarancję, że używana kamerka zarejestruje wszystkie kluczowe momenty na drodze.

Dlaczego kamery samochodowe z naszego sklepu?

Najwyższa jakość produktów to nasza naczelna zasada. Obok niej stawiamy także na profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę, że kwestia ceny ma znaczenie, stąd też proponujemy kierowcom możliwie jak najlepsze warunki finansowe.

Posiadamy wideorejestratory często niedostępne w innych sklepach. Każdy z oferowanych produktów został starannie dobrany, tak, aby spełniał najwyższe nawet wymagania. Jednocześnie, zapewniamy fachowe doradztwo, które pomoże niezdecydowanym kierowcom w doborze najciekawszego rozwiązania.

Chętnie słuchamy pytań i notujemy uwagi klientów. Pozwoliło nam to na wypracowanie optymalnego sposobu profesjonalnej obsługi oraz zdefiniowanie cech kluczowych dla tak specyficznego produktu, jakim jest kamera samochodowa.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą wideorejestratorów. Prosimy o pytania w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Służymy wyjaśnieniami, tak, aby żadna kwestia nie pozostawała nierozwiązana. Łatwość zakupu i szybka realizacja transakcji to atut, dzięki któremu kierowcy szybko mogą cieszyć się z jazdy, ubezpieczanej przez profesjonalny i skuteczny wideorejestrator samochodowy.