VIOFO A119 Pro

499,00 zł brutto

R045

Nowy produkt

Opis

Nagrywanie w 1440P 30 fps i 1080P 60 fps
Ekran LCD 2,0 "
Obsługa GPS Logger (opcjonalnie)
Obsługa CPL (opcjonalnie)
Procesor Novatek NT96660

Kondensator zamiast akumulatora
Nagrywanie w pętli
Obsługa kart Micro SD do 128 GB 
G-Sensor & detekcja ruchu

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

VIOFO A119 PRO to najnowszy rejestrator samochodowy o wysokiej rozdzielczości. Zawiera chipset Novatek 96660 i czujnik AptinaAR0521 z rejestracją 1440p / 30fps, zapewnia płynne odtwarzanie wideo i wyraźne obrazy. 2-calowy ekran LCD oferuje szeroki widok, który umożliwia monitorowanie drogi podczas jazdy. Kąt widzenia 130 stopni jest wystarczająco duży, aby uchwycić szczegóły otoczenia, a jednocześnie nie dopuści do efektu "rybiego oka", jak to się często dzieje przy obiektywach z szerszym kątem.

VIOFO A119Pro opcje VAT19.pl

Czyste i płynne filmy1440p (2K) przy 30 klatkach na sekundę zapewnia czujnik obrazu 5MPIX APTINA AR0521 w połączeniu z obiektywem o jasności F1.8 składającym się z 7 szklanych warstw - doskonałe nagrania w jakości 2K w dzień i w nocy.  

VIOFO A119Pro VAT19.pl
VIOFO A119 Pro szklany obiektyw VAT19.pl
A119 PRO wykorzystuje wysokiej jakości superkondensator, aby zapewnić stabilną moc. Możesz to zobaczyć i zapomnieć o tym w ekstremalnych warunkach, takich jak upalne lato lub mroźne zimy. Poza tym, zastosowanie kondensatora eliminuje jedną z najbardziej awaryjnych części rejestratora, jaką jest akumulator.

VIOFO A119Pro kondensator VAT19.pl

Opcjonalnie dostępny filtr CPL (Circular Polarizing Lens) służy do redukcji odbić i odblasków od szyby i powierzchni dróg, które w przeciwnym razie mogą pogorszyć jakość obrazu. Działa to tak samo, jak polaryzacyjne okulary przeciwsłoneczne, przesyłając jeszcze bardziej nasycony obraz wideo. 


VIOFO A119Pro filtr CPL VAT19.pl

Przy modelu A119 Pro użytkownik ma do wyboru opcję z GPS lub bez GPS

VIOFO A119Pro GPS VAT19.pl


Po raz pierwszy Viofo zawiera dodatkowy uchwyt przyssawkowy. Mocowanie takie, w odróżnieniu od stickerów, jest idealne do tymczasowych instalacji w  pojazdach, ale nie pozwala na użycie modułu GPS, ponieważ uchwyt przyssawkowy pasuje do modułu GPS, więc nie można ich używać w połączeniu.


Inne opcje stndardowe:

G-Sensor
Tryb parkingowy
Obsługa kart pamięci do 128GBVIOFO A119Pro zestaw VAT19.pl

Zestaw:

A119 Pro Kamera samochodowa
Podwójny adapter samochodowy USB
Uchwyt
Kabel ładujący USB
Kabel Mini USB 
Uchwyt przyssawkowy
5 X klipów
4 X pianki EVA
Sticker 3M
Linka do usunięcia stickera
Instrukcja obsługi
Filtr CPL (opcja)
Uchwyt GPS (opcja)

Specyfikacja

Opinie

Napisz opinię

VIOFO A119 Pro

VIOFO A119 Pro

Nagrywanie w 1440P 30 fps i 1080P 60 fps
Ekran LCD 2,0 "
Obsługa GPS Logger (opcjonalnie)
Obsługa CPL (opcjonalnie)
Procesor Novatek NT96660

Kondensator zamiast akumulatora
Nagrywanie w pętli
Obsługa kart Micro SD do 128 GB 
G-Sensor & detekcja ruchu

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Rejestratory jazdy (kamery samochodowe)

Na bezpieczeństwo na drodze składa się wiele elementów. Skuteczna profilaktyka jest w zasadzie istotna tak samo, jak zrównoważony styl jazdy, pozbawiony brawury. Na drodze nie tylko musimy dbać o swoje zdrowie, ale też powinniśmy brać pod uwagę konsekwencje ewentualnego niebezpiecznego zachowania innych kierowców. Popularnym i bardzo praktycznym rozwiązaniem są w tym przypadku wideorejestratory samochodowe. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń tego typu, przygotowanych dla kierowców przez najwyższej klasy producentów.

Zdefiniuj swój typ

Kamery samochodowe dzielą się na kilka różnych rodzajów. Najprostsze z nich to te, które nie posiadają ekranów. Ich zaletą jest bez wątpienia mały rozmiar i niska waga - dodatkowym atutem zaś cena, która z reguły jest wydatnie niższa, niż w przypadku bardziej zaawansowanych modeli.

Najbardziej popularne wideorejestratory samochodowe wyposażone są w ekran. Dzięki niemu na bieżąco śledzić można trasę, niemniej zajmują one wyraźnie więcej miejsca niż urządzenia proste. Jest to typ najbardziej popularny, w naszej ofercie klienci znajdą kamery z różnych przedziałów cenowych oraz o zróżnicowanym stopniu zaawansowania technicznego.

Proponujemy także coraz popularniejsze wideorejestratory, montowane w lusterku wstecznym. Chętnie wybierają je klienci, dla których montaż nie stanowi większego problemu. Wymagają one nieco większych predyspozycji manualnych, pozwalają się jednak cieszyć bardzo wysokim komfortem użytkowania.

Atuty naszych wideorejestratorów

Dobra kamera samochodowa musi charakteryzować się co najmniej przyzwoitą rozdzielczością. Świetna jakość obrazu zależy nie od suchych informacji na temat pikseli, ale od faktycznego efektu w używanym urządzeniu. Dlatego stawiamy na dobór wideorejestratorów sprawdzonych i cieszących się doskonałymi opiniami. Oferujemy kamerki dla klientów, mających zróżnicowane wymagania. Nie wszyscy oczekują sprzętu profesjonalnego - nawet najprostsze urządzenie tego typu może bowiem wystarczyć do codziennego użytku kierowcy.

Kolejna kwestia to jasność obrazu, stąd proponujemy produkty o jak najwyższym wskaźniku tej cechy. Dzięki niej oraz przy zastosowaniu szerokiego kąta widzenia, nasi klienci mają gwarancję, że używana kamerka zarejestruje wszystkie kluczowe momenty na drodze.

Dlaczego kamery samochodowe z naszego sklepu?

Najwyższa jakość produktów to nasza naczelna zasada. Obok niej stawiamy także na profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę, że kwestia ceny ma znaczenie, stąd też proponujemy kierowcom możliwie jak najlepsze warunki finansowe.

Posiadamy wideorejestratory często niedostępne w innych sklepach. Każdy z oferowanych produktów został starannie dobrany, tak, aby spełniał najwyższe nawet wymagania. Jednocześnie, zapewniamy fachowe doradztwo, które pomoże niezdecydowanym kierowcom w doborze najciekawszego rozwiązania.

Chętnie słuchamy pytań i notujemy uwagi klientów. Pozwoliło nam to na wypracowanie optymalnego sposobu profesjonalnej obsługi oraz zdefiniowanie cech kluczowych dla tak specyficznego produktu, jakim jest kamera samochodowa.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą wideorejestratorów. Prosimy o pytania w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Służymy wyjaśnieniami, tak, aby żadna kwestia nie pozostawała nierozwiązana. Łatwość zakupu i szybka realizacja transakcji to atut, dzięki któremu kierowcy szybko mogą cieszyć się z jazdy, ubezpieczanej przez profesjonalny i skuteczny wideorejestrator samochodowy.