YI Dash Camera

349,00 zł brutto

R040

Nowy produkt

Opis

Inteligentna kamera samochodowa YI Dash, to zaawansowany system, który dzięki wysokiej jakości obrazu i prędkości nagrywania, będzie niezawodnym wsparciem podczas pokonywania kolejnych kilometrów. To kombinacja alertów głosowych i funkcji ADAS, które  ostrzegą przed zagrożeniami, np. o za małej odległości od pojazdu z przodu lub przekroczeniu linii pasa ruchu. YI Dash jest także kompatybilne z intuicyjną aplikacją do zarządzania nagrywanymi treściami i ustawiania parametrów urządzenia.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

YI Smart Dash Camera funkcje VAT19.pl

Kamera YI Smart Dash łączy w sobie wiele najlepszych cech wszystkich dostępnych na rynku kamer samochodowych i zapewnia ochronę kierowcy i samochodu, zapewniając najwyższą wydajność i przystępną cenę. Zaprojektowany z ADAS (Advanced Driver Assistance System), kamera analizuje dane takie jak prędkość i odległość pojazdu z przodu i wysyła alarmy dźwiękowe w czasie rzeczywistym w przypadku odjechania z pasa lub jazdy zbyt blisko pojazdu przed Twój. YI Smart Dash Camera obsługuje rozdzielczość Full HD 1920x1080p przy 60 klatkach na sekundę, ultra high-definition 2304x1296p przy 30 klatkach na sekundę, jasne, wyraźne i ostre obrazy nawet przy dużych prędkościach.


Obiektyw szerokokątny 165 °

YI Smart Dash Camera VAT19.pl

.  Charakteryzuje się szerokim kątem widzenia 165 °, aby zmniejszyć martwe pole i uzyskać pełne pokrycie 3 linii. Przysłona F1.8 (największe w branży) i wysokiej czułości czujniki 3,0μm x 3,0μm gwarantują doskonałe widzenie w nocy

Ultra-wysoka czułość obrazowania i noktowizora

Nocne widzenie jest kluczowym wskaźnikiem działania kamery kreskowej. Ze zmęczeniem kierowców, słabym oświetleniem drogowym i natrętnymi reflektorami wypadki są bardziej podatne na działanie nocne.


Wyraźne rejestrowanie żywych obrazów z dokładnym odwzorowaniem kolorów nawet w słabym świetle bez użycia dodatkowego oświetlenia.


Aparat YI Smart Dash wyposażony jest w zaawansowany procesor wideo z funkcją nagrywania 60 klatek na sekundę.
Został zaprojektowany do rejestrowania szybko poruszających się scen, rejestrowania ekscytujących momentów i natychmiastowego dostarczania dokładnych nagrań kolizji.

Dzięki wysokowydajnemu kodowaniu wideo H.264 kamera gwarantuje wyraźne obrazy w wysokiej rozdzielczości, a jednocześnie optymalizuje przestrzeń do przechowywania w celu uzyskania większej ilości nagrań.
System wyposażony jest również w technologię G-Sensor, która pozwala automatycznie zapisywać nagrania w wydarzeniach
prowadząc do kolizji i natychmiast po tym, więc masz zapis zdarzenia do sporów ubezpieczeniowych lub innych celów

1296P

YI Smart Dash Camera 1296P VAT19.pl
Dzięki gęstości pikseli o 44% większej niż 1080p, kamera YI Smart Dash generuje obrazy wyraźniejsze, niż można sobie wyobrazić.Obiektyw 6G + filtr podczerwieni

YI Smart Dash Camera obiektyw VAT19.pl
Profesjonalny obiektyw 6G ma filtr podczerwieni, który blokuje promienie podczerwone i redukuje odblaski, dzięki czemu obrazy HD stają się ostrzejsze, wyraźniejsze i bardziej realistyczne.
Aparat YI Smart Dash wyposażony jest w szklane soczewki o wysokiej rozdzielczości, wiodącą w branży aperturę F1.8 i przetwornik obrazu o wysokiej czułości 3.0μmx3.0μm, gwarantujący doskonałą widoczność w nocy.

Ekran 2,7 "16: 9: Przyjazny interfejs użytkownika

YI Smart Dash Camera wyświetlacz VAT19.pl


Monitor LCD 16: 9 o przekątnej 2,7 cala oferuje panoramiczne podglądy i odtwarzanie. Dzięki dużym przyciskom dotykowym i łatwo rozpoznawalnym projektom ikon zapewnia intuicyjną obsługę.

Dolne i górne chłodzenie

Chłodne powietrze dostaje się przez dolne otwory wentylacyjne i wychodzi przez górny otwór wentylacyjny. Ta konwekcyjna konstrukcja chłodząca pozwala zachować chłód kamery i zapewnia dłuższą żywotność produktu. Konstrukcja wentylatora została zainspirowana tradycyjną wschodnią papierową sztuką. Kamera YI Dash została stworzona z przyjaznych dla środowiska materiałów ognioodpornych, które przekroczyły surowe testy zużycia, ścierania i korozji. Zastosowane materiały są również wolne od ołowiu / toksyny / bez zapachów i odporne na promieniowanie ultrafioletowe, co gwarantuje niezawodność i trwałość.

Najnowocześniejsza technologia, wyjątkowa wydajność

YI Smart Dash Camera VAT19.pl

Nasz zespół projektantów produktów składa się ze światowej klasy liderów z Niemiec, Tajwanu i Chin kontynentalnych, którzy wspólnie pracowali nad stworzeniem kamery z zaawansowaną funkcjonalnością promującą bezpieczną jazdę. Każda struktura i szczegół to wynik doświadczenia, determinacji i kreatywności.
Materiały ognioodporne SABIC PC / ABS, ultrafioletowa powłoka nawierzchniowa PU, konwekcyjny układ chłodzenia i wiele innych zaawansowanych komponentów zostały połączone, aby stworzyć to niezwykłe dzieło.

Wbudowany Wi-Fi: udostępnianie jednym przyciskiem

YI Smart Dash Camera WiFi VAT19.pl

Dzięki wbudowanemu modułowi bezprzewodowemu 2,4 GHz wystarczy otworzyć aplikację i podłączyć kamerę Dash przez Wi-Fi, aby oglądać nagrania w czasie rzeczywistym lub nagrania odtwarzane. Dzięki YI Smart Dash Camera możesz z łatwością dzielić się podróżą ze znajomymi w dowolnym czasie i miejscu.


ADAS (Advanced Driver Assistance Systems) - najbardziej zaawansowane i zoptymalizowane algorytmy rozpoznawania wizualnego, zapewniające bezpieczną jazdę dzięki pasowaniu w czasie rzeczywistym Lane Departure

Funkcja nagrywania awaryjnego - dzięki technologii G-sensor kamera automatycznie zapisuje materiał w zdarzeniach poprzedzających kolizję i natychmiast po

Obraz w jakości High Definition - nagranie o wysokiej prędkości 1920x1080p z szybkością 60 klatek na sekundę rejestruje szybko poruszające się sceny i tworzy obrazy o wysokiej rozdzielczości z dużą prędkością
Specyfikacja

Opinie

Napisz opinię

YI Dash Camera

YI Dash Camera

Inteligentna kamera samochodowa YI Dash, to zaawansowany system, który dzięki wysokiej jakości obrazu i prędkości nagrywania, będzie niezawodnym wsparciem podczas pokonywania kolejnych kilometrów. To kombinacja alertów głosowych i funkcji ADAS, które  ostrzegą przed zagrożeniami, np. o za małej odległości od pojazdu z przodu lub przekroczeniu linii pasa ruchu. YI Dash jest także kompatybilne z intuicyjną aplikacją do zarządzania nagrywanymi treściami i ustawiania parametrów urządzenia.

30 innych produktów w tej samej kategorii: