YI Dash Camera

349,00 zł brutto

R040

Nowy produkt

Opis

Inteligentna kamera samochodowa YI Dash, to zaawansowany system, który dzięki wysokiej jakości obrazu i prędkości nagrywania, będzie niezawodnym wsparciem podczas pokonywania kolejnych kilometrów. To kombinacja alertów głosowych i funkcji ADAS, które  ostrzegą przed zagrożeniami, np. o za małej odległości od pojazdu z przodu lub przekroczeniu linii pasa ruchu. YI Dash jest także kompatybilne z intuicyjną aplikacją do zarządzania nagrywanymi treściami i ustawiania parametrów urządzenia.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

YI Smart Dash Camera funkcje VAT19.pl

Kamera YI Smart Dash łączy w sobie wiele najlepszych cech wszystkich dostępnych na rynku kamer samochodowych i zapewnia ochronę kierowcy i samochodu, zapewniając najwyższą wydajność i przystępną cenę. Zaprojektowany z ADAS (Advanced Driver Assistance System), kamera analizuje dane takie jak prędkość i odległość pojazdu z przodu i wysyła alarmy dźwiękowe w czasie rzeczywistym w przypadku odjechania z pasa lub jazdy zbyt blisko pojazdu przed Twój. YI Smart Dash Camera obsługuje rozdzielczość Full HD 1920x1080p przy 60 klatkach na sekundę, ultra high-definition 2304x1296p przy 30 klatkach na sekundę, jasne, wyraźne i ostre obrazy nawet przy dużych prędkościach.


Obiektyw szerokokątny 165 °

YI Smart Dash Camera VAT19.pl

.  Charakteryzuje się szerokim kątem widzenia 165 °, aby zmniejszyć martwe pole i uzyskać pełne pokrycie 3 linii. Przysłona F1.8 (największe w branży) i wysokiej czułości czujniki 3,0μm x 3,0μm gwarantują doskonałe widzenie w nocy

Ultra-wysoka czułość obrazowania i noktowizora

Nocne widzenie jest kluczowym wskaźnikiem działania kamery kreskowej. Ze zmęczeniem kierowców, słabym oświetleniem drogowym i natrętnymi reflektorami wypadki są bardziej podatne na działanie nocne.


Wyraźne rejestrowanie żywych obrazów z dokładnym odwzorowaniem kolorów nawet w słabym świetle bez użycia dodatkowego oświetlenia.


Aparat YI Smart Dash wyposażony jest w zaawansowany procesor wideo z funkcją nagrywania 60 klatek na sekundę.
Został zaprojektowany do rejestrowania szybko poruszających się scen, rejestrowania ekscytujących momentów i natychmiastowego dostarczania dokładnych nagrań kolizji.

Dzięki wysokowydajnemu kodowaniu wideo H.264 kamera gwarantuje wyraźne obrazy w wysokiej rozdzielczości, a jednocześnie optymalizuje przestrzeń do przechowywania w celu uzyskania większej ilości nagrań.
System wyposażony jest również w technologię G-Sensor, która pozwala automatycznie zapisywać nagrania w wydarzeniach
prowadząc do kolizji i natychmiast po tym, więc masz zapis zdarzenia do sporów ubezpieczeniowych lub innych celów

1296P

YI Smart Dash Camera 1296P VAT19.pl
Dzięki gęstości pikseli o 44% większej niż 1080p, kamera YI Smart Dash generuje obrazy wyraźniejsze, niż można sobie wyobrazić.Obiektyw 6G + filtr podczerwieni

YI Smart Dash Camera obiektyw VAT19.pl
Profesjonalny obiektyw 6G ma filtr podczerwieni, który blokuje promienie podczerwone i redukuje odblaski, dzięki czemu obrazy HD stają się ostrzejsze, wyraźniejsze i bardziej realistyczne.
Aparat YI Smart Dash wyposażony jest w szklane soczewki o wysokiej rozdzielczości, wiodącą w branży aperturę F1.8 i przetwornik obrazu o wysokiej czułości 3.0μmx3.0μm, gwarantujący doskonałą widoczność w nocy.

Ekran 2,7 "16: 9: Przyjazny interfejs użytkownika

YI Smart Dash Camera wyświetlacz VAT19.pl


Monitor LCD 16: 9 o przekątnej 2,7 cala oferuje panoramiczne podglądy i odtwarzanie. Dzięki dużym przyciskom dotykowym i łatwo rozpoznawalnym projektom ikon zapewnia intuicyjną obsługę.

Dolne i górne chłodzenie

Chłodne powietrze dostaje się przez dolne otwory wentylacyjne i wychodzi przez górny otwór wentylacyjny. Ta konwekcyjna konstrukcja chłodząca pozwala zachować chłód kamery i zapewnia dłuższą żywotność produktu. Konstrukcja wentylatora została zainspirowana tradycyjną wschodnią papierową sztuką. Kamera YI Dash została stworzona z przyjaznych dla środowiska materiałów ognioodpornych, które przekroczyły surowe testy zużycia, ścierania i korozji. Zastosowane materiały są również wolne od ołowiu / toksyny / bez zapachów i odporne na promieniowanie ultrafioletowe, co gwarantuje niezawodność i trwałość.

Najnowocześniejsza technologia, wyjątkowa wydajność

YI Smart Dash Camera VAT19.pl

Nasz zespół projektantów produktów składa się ze światowej klasy liderów z Niemiec, Tajwanu i Chin kontynentalnych, którzy wspólnie pracowali nad stworzeniem kamery z zaawansowaną funkcjonalnością promującą bezpieczną jazdę. Każda struktura i szczegół to wynik doświadczenia, determinacji i kreatywności.
Materiały ognioodporne SABIC PC / ABS, ultrafioletowa powłoka nawierzchniowa PU, konwekcyjny układ chłodzenia i wiele innych zaawansowanych komponentów zostały połączone, aby stworzyć to niezwykłe dzieło.

Wbudowany Wi-Fi: udostępnianie jednym przyciskiem

YI Smart Dash Camera WiFi VAT19.pl

Dzięki wbudowanemu modułowi bezprzewodowemu 2,4 GHz wystarczy otworzyć aplikację i podłączyć kamerę Dash przez Wi-Fi, aby oglądać nagrania w czasie rzeczywistym lub nagrania odtwarzane. Dzięki YI Smart Dash Camera możesz z łatwością dzielić się podróżą ze znajomymi w dowolnym czasie i miejscu.


ADAS (Advanced Driver Assistance Systems) - najbardziej zaawansowane i zoptymalizowane algorytmy rozpoznawania wizualnego, zapewniające bezpieczną jazdę dzięki pasowaniu w czasie rzeczywistym Lane Departure

Funkcja nagrywania awaryjnego - dzięki technologii G-sensor kamera automatycznie zapisuje materiał w zdarzeniach poprzedzających kolizję i natychmiast po

Obraz w jakości High Definition - nagranie o wysokiej prędkości 1920x1080p z szybkością 60 klatek na sekundę rejestruje szybko poruszające się sceny i tworzy obrazy o wysokiej rozdzielczości z dużą prędkością
Specyfikacja

Opinie

Napisz opinię

YI Dash Camera

YI Dash Camera

Inteligentna kamera samochodowa YI Dash, to zaawansowany system, który dzięki wysokiej jakości obrazu i prędkości nagrywania, będzie niezawodnym wsparciem podczas pokonywania kolejnych kilometrów. To kombinacja alertów głosowych i funkcji ADAS, które  ostrzegą przed zagrożeniami, np. o za małej odległości od pojazdu z przodu lub przekroczeniu linii pasa ruchu. YI Dash jest także kompatybilne z intuicyjną aplikacją do zarządzania nagrywanymi treściami i ustawiania parametrów urządzenia.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Rejestratory jazdy (kamery samochodowe)

Na bezpieczeństwo na drodze składa się wiele elementów. Skuteczna profilaktyka jest w zasadzie istotna tak samo, jak zrównoważony styl jazdy, pozbawiony brawury. Na drodze nie tylko musimy dbać o swoje zdrowie, ale też powinniśmy brać pod uwagę konsekwencje ewentualnego niebezpiecznego zachowania innych kierowców. Popularnym i bardzo praktycznym rozwiązaniem są w tym przypadku wideorejestratory samochodowe. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń tego typu, przygotowanych dla kierowców przez najwyższej klasy producentów.

Zdefiniuj swój typ

Kamery samochodowe dzielą się na kilka różnych rodzajów. Najprostsze z nich to te, które nie posiadają ekranów. Ich zaletą jest bez wątpienia mały rozmiar i niska waga - dodatkowym atutem zaś cena, która z reguły jest wydatnie niższa, niż w przypadku bardziej zaawansowanych modeli.

Najbardziej popularne wideorejestratory samochodowe wyposażone są w ekran. Dzięki niemu na bieżąco śledzić można trasę, niemniej zajmują one wyraźnie więcej miejsca niż urządzenia proste. Jest to typ najbardziej popularny, w naszej ofercie klienci znajdą kamery z różnych przedziałów cenowych oraz o zróżnicowanym stopniu zaawansowania technicznego.

Proponujemy także coraz popularniejsze wideorejestratory, montowane w lusterku wstecznym. Chętnie wybierają je klienci, dla których montaż nie stanowi większego problemu. Wymagają one nieco większych predyspozycji manualnych, pozwalają się jednak cieszyć bardzo wysokim komfortem użytkowania.

Atuty naszych wideorejestratorów

Dobra kamera samochodowa musi charakteryzować się co najmniej przyzwoitą rozdzielczością. Świetna jakość obrazu zależy nie od suchych informacji na temat pikseli, ale od faktycznego efektu w używanym urządzeniu. Dlatego stawiamy na dobór wideorejestratorów sprawdzonych i cieszących się doskonałymi opiniami. Oferujemy kamerki dla klientów, mających zróżnicowane wymagania. Nie wszyscy oczekują sprzętu profesjonalnego - nawet najprostsze urządzenie tego typu może bowiem wystarczyć do codziennego użytku kierowcy.

Kolejna kwestia to jasność obrazu, stąd proponujemy produkty o jak najwyższym wskaźniku tej cechy. Dzięki niej oraz przy zastosowaniu szerokiego kąta widzenia, nasi klienci mają gwarancję, że używana kamerka zarejestruje wszystkie kluczowe momenty na drodze.

Dlaczego kamery samochodowe z naszego sklepu?

Najwyższa jakość produktów to nasza naczelna zasada. Obok niej stawiamy także na profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę, że kwestia ceny ma znaczenie, stąd też proponujemy kierowcom możliwie jak najlepsze warunki finansowe.

Posiadamy wideorejestratory często niedostępne w innych sklepach. Każdy z oferowanych produktów został starannie dobrany, tak, aby spełniał najwyższe nawet wymagania. Jednocześnie, zapewniamy fachowe doradztwo, które pomoże niezdecydowanym kierowcom w doborze najciekawszego rozwiązania.

Chętnie słuchamy pytań i notujemy uwagi klientów. Pozwoliło nam to na wypracowanie optymalnego sposobu profesjonalnej obsługi oraz zdefiniowanie cech kluczowych dla tak specyficznego produktu, jakim jest kamera samochodowa.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą wideorejestratorów. Prosimy o pytania w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Służymy wyjaśnieniami, tak, aby żadna kwestia nie pozostawała nierozwiązana. Łatwość zakupu i szybka realizacja transakcji to atut, dzięki któremu kierowcy szybko mogą cieszyć się z jazdy, ubezpieczanej przez profesjonalny i skuteczny wideorejestrator samochodowy.