Kamera samochodowa DOD LS475W+

989,00 zł brutto

-100,00 zł

1 089,00 zł brutto

R037

Nowy produkt

Opis


Zakres ISO do 12800
Powiadomienia o fotoradarach
Zaawansowana technologia WDR
Przesłona f/1.6
Obiektyw 7-elementowy Sharp Glass
Obiektyw szerokokątny 145° 
Wyświetlacz LCD 3” 16:9 
Regulowany filtr polaryzacyjny
Wysokiej jakości bateria
10-krotnie szybszy procesor GPS
Funkcja SOS
Automatyczne rozpoczynanie nagrywania
Zapętlanie nagrywania
Ochrona hasłem
Analiza drogi
Na ekranie wyświtlana prędkość i kompas
Waawansowany czujnik przeciążeń 
DOD GPS Player V2.0 

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

DOD LS475W+ to model dla najbardziej wymagających użytkowników. Podstawą jest procesor SONY Starvis z możliwością dynamicznego ISO do poziomu 12800. Od modelu LS475W różni go przede wszystkim filtr polaryzacyjny, regulujący odbłyski światła od szyby.

Prócz tego to nadal ta sama doskonała kamera co LS475W, charakteryzująca się wysoką jakością nagrywanego obrazu czy licznymi funkcjami ułatwiającymi życie kierowcom, w tym tryb parkingowy czy możliwość dokonania analizy przebytej trasy.

Zaawansowane opcje gwarantują najlepszą jakość nagrań szczególnie w nocy i przy trudnych warunkach pogodowych.

DOD LS475Wplus Motion detection VAT19.pl

Redukcja rozmycia obrazu odpowiada za ostry obraz bez drgań, a co za tym idzie - każdy szczegół na nagraniach jest bardzo ostry i czytelny.

DOD LS475W plus ISO VAT19.pl

Zwiększona światłoczułość matrycy SONY Starvis dostosuje wartość ISO do warunków oświetlenia. Ta wartość zmienia się dynamicznie podczas nagrywania.

DOD LS475W plus WDR VAT19.pl

Kolejną opcją niezbędną podczas nagrań nocnych jest WDR. Szeroki zakres tonalny gwarantujr, że każdy detal będzie nagrany w odpowiedniej barwie.

DOD LS475W plus przysłona VAT19.pl 
Standardowa wartość przysłony w rejestratorach samochodowych wynosi 2.0, natomiast DOD zwiększył ilość światła wpadającego do matrycy uzyskując wartość przysłony na pozomie 1.6. Rezultat - idealnie doświetlony obraz w każdych warunkach.

DOD LS475W plus kąt widzenia VAT19.pl
Szeroki kąt widzenia uchwyci więcej szczegółów po bokach pojazdu.


DOD LS475W plus filtr VAT19.pl

Znakiem rozpoznawczym modelu jest zaawansowany filtr polaryzacyjny, redukujący odblaski i stanowi fofatkową ochronę dla 6-soczewkowego szklanego obiektywu.

DOD LS475W plus GP VAT19.pl

Wbudowany moduł GPS odświeża dane z prędkością 10Hz, a przebieg trasy mozna obserwować w aplikacji DOD GPS Player 2.0

DOD LS475W plus GPS player VAT19.pl

Więcej informacji oraz wygląd aplikacji TUTAJ

Inną dostępą opcją GPS jest możliwość analizowania drogi w czasie rzeczywistym.

DOD LS475W plus fotoradary VAT19.pl

Zaawansowany GPS z dokłądną lokalizacją pojazdu posiada funkcję ostrzegania przed przekroczeniem prędkości oraz informowania o miejscach znajdowania się fotoradarów.

DOD LS475W plus opcje dodatkowe VAT19.pl


Opcje obowiązkowe dla kamer samochodowych tej klasy to:

automatyczne włączanie/wyłączanie nagrywania wraz z uruchomieniem/zgaszeniem silnika pojazdu
nagrywanie w pętli
ochrona plikó przed nadgrywaniem - pliki SOS
G-Sensor
automatyczna synchronizacja daty i czasu
ochrona plików hasłem
obsługa kart pamięci do 128GB


Zestaw zawiera:

• ładowarka samochodowa
• płyta z CD oprogramowaniem
• uchwyt
• gwarancja
• instrukcja obsługi
Specyfikacja:
• Rozdzielczość:1920x1080@30fps, 1280x720@30fps
• Sensor: SONY STARVIS Cmos
• Kąt widzenia: 145° 
• Przesłona: f/1.6
• ISO: do ISO 12800
• Wyświetlacz: 3” 16:9 TFT LCD
• Kodek: H.264
• Pamięć: Micro SDHC/SDXC CLASS 10(do 128GB)
*Wymaga karty pamięci do pracy.
• Audio: Mikrofon i głośnik(mono)
• Bateria: 3.7V 650mAh bateria litowo-jonowa
• Złącza: Micro USB, Mini HDMI
• Zasilanie: 5V 1,5A
• Wymiary: 112(L) x71.9(W) x39.2(H)mm (4.4”x2.8”x1.5”)
• Waga: 130g
• Temperatura pracy:-20oC~65oC (-4oF~149oF)Specyfikacja

Opinie

Napisz opinię

Kamera samochodowa DOD LS475W+

Kamera samochodowa DOD LS475W+


Zakres ISO do 12800
Powiadomienia o fotoradarach
Zaawansowana technologia WDR
Przesłona f/1.6
Obiektyw 7-elementowy Sharp Glass
Obiektyw szerokokątny 145° 
Wyświetlacz LCD 3” 16:9 
Regulowany filtr polaryzacyjny
Wysokiej jakości bateria
10-krotnie szybszy procesor GPS
Funkcja SOS
Automatyczne rozpoczynanie nagrywania
Zapętlanie nagrywania
Ochrona hasłem
Analiza drogi
Na ekranie wyświtlana prędkość i kompas
Waawansowany czujnik przeciążeń 
DOD GPS Player V2.0 

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Rejestratory jazdy (kamery samochodowe)

Na bezpieczeństwo na drodze składa się wiele elementów. Skuteczna profilaktyka jest w zasadzie istotna tak samo, jak zrównoważony styl jazdy, pozbawiony brawury. Na drodze nie tylko musimy dbać o swoje zdrowie, ale też powinniśmy brać pod uwagę konsekwencje ewentualnego niebezpiecznego zachowania innych kierowców. Popularnym i bardzo praktycznym rozwiązaniem są w tym przypadku wideorejestratory samochodowe. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń tego typu, przygotowanych dla kierowców przez najwyższej klasy producentów.

Zdefiniuj swój typ

Kamery samochodowe dzielą się na kilka różnych rodzajów. Najprostsze z nich to te, które nie posiadają ekranów. Ich zaletą jest bez wątpienia mały rozmiar i niska waga - dodatkowym atutem zaś cena, która z reguły jest wydatnie niższa, niż w przypadku bardziej zaawansowanych modeli.

Najbardziej popularne wideorejestratory samochodowe wyposażone są w ekran. Dzięki niemu na bieżąco śledzić można trasę, niemniej zajmują one wyraźnie więcej miejsca niż urządzenia proste. Jest to typ najbardziej popularny, w naszej ofercie klienci znajdą kamery z różnych przedziałów cenowych oraz o zróżnicowanym stopniu zaawansowania technicznego.

Proponujemy także coraz popularniejsze wideorejestratory, montowane w lusterku wstecznym. Chętnie wybierają je klienci, dla których montaż nie stanowi większego problemu. Wymagają one nieco większych predyspozycji manualnych, pozwalają się jednak cieszyć bardzo wysokim komfortem użytkowania.

Atuty naszych wideorejestratorów

Dobra kamera samochodowa musi charakteryzować się co najmniej przyzwoitą rozdzielczością. Świetna jakość obrazu zależy nie od suchych informacji na temat pikseli, ale od faktycznego efektu w używanym urządzeniu. Dlatego stawiamy na dobór wideorejestratorów sprawdzonych i cieszących się doskonałymi opiniami. Oferujemy kamerki dla klientów, mających zróżnicowane wymagania. Nie wszyscy oczekują sprzętu profesjonalnego - nawet najprostsze urządzenie tego typu może bowiem wystarczyć do codziennego użytku kierowcy.

Kolejna kwestia to jasność obrazu, stąd proponujemy produkty o jak najwyższym wskaźniku tej cechy. Dzięki niej oraz przy zastosowaniu szerokiego kąta widzenia, nasi klienci mają gwarancję, że używana kamerka zarejestruje wszystkie kluczowe momenty na drodze.

Dlaczego kamery samochodowe z naszego sklepu?

Najwyższa jakość produktów to nasza naczelna zasada. Obok niej stawiamy także na profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę, że kwestia ceny ma znaczenie, stąd też proponujemy kierowcom możliwie jak najlepsze warunki finansowe.

Posiadamy wideorejestratory często niedostępne w innych sklepach. Każdy z oferowanych produktów został starannie dobrany, tak, aby spełniał najwyższe nawet wymagania. Jednocześnie, zapewniamy fachowe doradztwo, które pomoże niezdecydowanym kierowcom w doborze najciekawszego rozwiązania.

Chętnie słuchamy pytań i notujemy uwagi klientów. Pozwoliło nam to na wypracowanie optymalnego sposobu profesjonalnej obsługi oraz zdefiniowanie cech kluczowych dla tak specyficznego produktu, jakim jest kamera samochodowa.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą wideorejestratorów. Prosimy o pytania w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Służymy wyjaśnieniami, tak, aby żadna kwestia nie pozostawała nierozwiązana. Łatwość zakupu i szybka realizacja transakcji to atut, dzięki któremu kierowcy szybko mogą cieszyć się z jazdy, ubezpieczanej przez profesjonalny i skuteczny wideorejestrator samochodowy.