DOD LS470W rejestrator jazdy (kamera samochodowa)

699,00 zł brutto

R032

Nowy produkt

Opis


* czujnik obrazu SONY Exmor
* podniesiona wartość ISO do 12800
* zaawansowana technologia WDR
* GPS
* 7-soczewkowy obiektyw
* kąt widzenia 150 stopni

Klasyfikacja VAT19.pl: rejestrator samochodowy klasy premium

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Rejestrator samochodowy DOD LS470W jest jednym z najbardziej popularnych modeli wideorejestratorów producenta DOD TEC. LS470W posiada bogate menu z opcjami, które zadowolą najbardziej wymagających użytkowników.DOD LS470W ISO VAT19.pl
Jako jeden z niezlicznych producentów rejestratorow samochodowych DOD TEC podniósł w swoich produktach wartość ISO do 12800. Oznacza to, że nagrywany obraz jest zawsze idealnie doświetlony niezależnie od warunków podczas nagrywania.

LS470W przysłona VAT19.pl
Zastoswana w modelu LS470W przesłona o wartości f/1,6 rejestruje lepsze nagrania nocne, niż w modelach z przesłoną f/2,0. Lepiej widoczne są również jasne szczegóły, takie jak np. tablice rejestracyjne.

LS470W GPS VAT19.pl
Szklany 7-soczewkowy obiektyw (7G Sharp Glass) produkcji Japońskiej rejestruje obraz bez zniekształceń.

DOD LS470W GPS VAT19.pl
10-krotnie szybszy GPS (10Hz) z dokłądnością monitoruje trasę i położenie pojazdu. 

DOD Player 2.0 VAT19.pl
DOD Tec daje możliwość śledzenia trasy na bieżąco w rozdzielczości FullHD za pomocą DOD Player.

Zobacz, jak wygląda DOD GPS Player 2.0 TUTAJ


DOD LS470W kąt widzenia VAT19.pl
 Przy szerokim kącie widzenia 150 stopni na nagraniach są widoczne szczegóły wykraczające poza maskę samochodu.

DOD LS470W WDR VAT19.pl

Szeroki zakres tonalny (WDR) przetwarzany przez mocny chipset pomaga równoważyć parametry obrazu, dzięki czemu zbyt jasne czy zbyt ciemne obszary nagrania są równoważone dla uzyskania optymalnej jakości.


DOD LS470W wyświetlacz VAT19.pl
Wyświetlacz o przekątnej 2,7" (16:9) po wygaszeniu ekranu nagrywania pokaże aktualną prędkość pojazdu, ograniczenie prędkości na danym obszarze czy kompas - dane z GPS.DOD LS470W opcje VAT19.pl


Funkcje standardowe dostępne we wszystkich modelach producenta DOD:

G-sensor
automatyczne uruchamianie/wyłączanie nagrywania wraz z uruchomieniem/wyłączeniam silnika pojazdu
nagrywanie w pętli
ochrona plików hasłem
pliki SOS - ochrona filmów przed nadgrywaniem
synchronizacja daty i czasu 
   

Zestaw zawiera:

• ładowarka samochodowa
• płyta z CD oprogramowaniem
• Uchwyt do przyklejania
• Uchwyt z przyssawką
• Instrukcja w języku polskim


Specyfikacja:
• Rozdzielczość:
1920x1080@30fps
1280x720@30fps
1280X720@60fps
848x480@30fps
640x480@30fps
• Format zapisu wideo: .mov
• Maksymalna liczba klatek na sekundę:
30 fps (1920x1080)
60 fps (1280 x 720)
• Sensor: SONY Exmor CMOS Sensor
• Kąt widzenia: 150° 
• Przesłona: f/1.6
• ISO: Do ISO 12800
• Wyświetlacz: 2.7” 16:9 TFT LCD
• Pamięć: Micro SDHC Class 10(Do 32G )
Wymaga karty pamięci do pracy
• Audio: Mikrofon i głośnik(mono)
• Złącza:
Mini USB 2.0
HDMI
AV
• Bateria: 3.7V 200mAh bateria litowo-jonowa
• Zasilanie: 5V 1A
• Wymiary: 112.5(L) x61(W) x34.3 (H)mm (4.4”x2.4”x1.35”)
• Waga: 100g(0.22lbs)
• Temperatura pracy: -20°C~65°C (-4°F~149°F)

Specyfikacja

Opinie

Napisz opinię

DOD LS470W rejestrator jazdy (kamera samochodowa)

DOD LS470W rejestrator jazdy (kamera samochodowa)


* czujnik obrazu SONY Exmor
* podniesiona wartość ISO do 12800
* zaawansowana technologia WDR
* GPS
* 7-soczewkowy obiektyw
* kąt widzenia 150 stopni

Klasyfikacja VAT19.pl: rejestrator samochodowy klasy premium

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Rejestratory jazdy (kamery samochodowe)

Na bezpieczeństwo na drodze składa się wiele elementów. Skuteczna profilaktyka jest w zasadzie istotna tak samo, jak zrównoważony styl jazdy, pozbawiony brawury. Na drodze nie tylko musimy dbać o swoje zdrowie, ale też powinniśmy brać pod uwagę konsekwencje ewentualnego niebezpiecznego zachowania innych kierowców. Popularnym i bardzo praktycznym rozwiązaniem są w tym przypadku wideorejestratory samochodowe. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń tego typu, przygotowanych dla kierowców przez najwyższej klasy producentów.

Zdefiniuj swój typ

Kamery samochodowe dzielą się na kilka różnych rodzajów. Najprostsze z nich to te, które nie posiadają ekranów. Ich zaletą jest bez wątpienia mały rozmiar i niska waga - dodatkowym atutem zaś cena, która z reguły jest wydatnie niższa, niż w przypadku bardziej zaawansowanych modeli.

Najbardziej popularne wideorejestratory samochodowe wyposażone są w ekran. Dzięki niemu na bieżąco śledzić można trasę, niemniej zajmują one wyraźnie więcej miejsca niż urządzenia proste. Jest to typ najbardziej popularny, w naszej ofercie klienci znajdą kamery z różnych przedziałów cenowych oraz o zróżnicowanym stopniu zaawansowania technicznego.

Proponujemy także coraz popularniejsze wideorejestratory, montowane w lusterku wstecznym. Chętnie wybierają je klienci, dla których montaż nie stanowi większego problemu. Wymagają one nieco większych predyspozycji manualnych, pozwalają się jednak cieszyć bardzo wysokim komfortem użytkowania.

Atuty naszych wideorejestratorów

Dobra kamera samochodowa musi charakteryzować się co najmniej przyzwoitą rozdzielczością. Świetna jakość obrazu zależy nie od suchych informacji na temat pikseli, ale od faktycznego efektu w używanym urządzeniu. Dlatego stawiamy na dobór wideorejestratorów sprawdzonych i cieszących się doskonałymi opiniami. Oferujemy kamerki dla klientów, mających zróżnicowane wymagania. Nie wszyscy oczekują sprzętu profesjonalnego - nawet najprostsze urządzenie tego typu może bowiem wystarczyć do codziennego użytku kierowcy.

Kolejna kwestia to jasność obrazu, stąd proponujemy produkty o jak najwyższym wskaźniku tej cechy. Dzięki niej oraz przy zastosowaniu szerokiego kąta widzenia, nasi klienci mają gwarancję, że używana kamerka zarejestruje wszystkie kluczowe momenty na drodze.

Dlaczego kamery samochodowe z naszego sklepu?

Najwyższa jakość produktów to nasza naczelna zasada. Obok niej stawiamy także na profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę, że kwestia ceny ma znaczenie, stąd też proponujemy kierowcom możliwie jak najlepsze warunki finansowe.

Posiadamy wideorejestratory często niedostępne w innych sklepach. Każdy z oferowanych produktów został starannie dobrany, tak, aby spełniał najwyższe nawet wymagania. Jednocześnie, zapewniamy fachowe doradztwo, które pomoże niezdecydowanym kierowcom w doborze najciekawszego rozwiązania.

Chętnie słuchamy pytań i notujemy uwagi klientów. Pozwoliło nam to na wypracowanie optymalnego sposobu profesjonalnej obsługi oraz zdefiniowanie cech kluczowych dla tak specyficznego produktu, jakim jest kamera samochodowa.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą wideorejestratorów. Prosimy o pytania w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Służymy wyjaśnieniami, tak, aby żadna kwestia nie pozostawała nierozwiązana. Łatwość zakupu i szybka realizacja transakcji to atut, dzięki któremu kierowcy szybko mogą cieszyć się z jazdy, ubezpieczanej przez profesjonalny i skuteczny wideorejestrator samochodowy.