DOD LS500W DualCam

1 250,00 zł brutto

-39,00 zł

1 289,00 zł brutto

R027

Nowy produkt

Opis

* nagrywanie FullHD z obu kamer
* ISO 12800
* zaawansowany WDR
* alarm przekroczenia prędkości
* tryb parkingowy
* obsługa kart pamięci do 128GBKlasyfikacja VAT19.pl: DualCam klasy premium

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Propozycja dla kierowców, którzy marzą o tym, by mieć oczy dookoła głowy. Wideorejestrator LS500W składa się z dwóch kamer nagrywających w jakości Full HD. Dzięki umieszczeniu obu urządzeń: z przodu i tyłu samochodu, kierowca może uniknąć groźnego wypadku przy manewrze cofania.

DOD LS500W FullHD VAT19.pl
Obydwie kamery modelu LS500W Dual Cam wyposażone w czujnik obrazu SONY STARVIS nagrywają w rozdzielczości FullHD 1080P, są w stanie objąć polem widzenia przestrzeń prawie dookoła całego samochodu. 

DOD LS500W WDR VAT19.pl
Zaawansowany rozbudowany system korekty tonalnej WDR rozjaśni ciemne i przyciemni zbyt jasne elementy obrazu dla uzyskania idealnego doświetlenia nagrań szczególnie w trudnych warunkach pogodowych - noc, deszcz.

DOD LS500W ISO VAT19.pl
Kolejnym elementem wpływającym na jakość nagrywanego obrazu jest ISO - czułość matrycy na światło. DOD Tec zwiększył zakres ISO w swoich modelach do 12800, co powoduje, że obraz jest idealnie doświetlony nawet przy słabym oświetleniu.

DOD LS500W przesłona VAT19.pl
Przesłona, z kolei, wpuszcza do czujnika odpowiednią ilość światła. Im większa przesłona (mniejsza liczba f), tym więcej światła dostanie się do czujnika kamery. Wyposażony w najszerszy otwór do kąta widzenia, jest o 66% większy w porównaniu z konkurentami na rynku, DOD produkuje najlepsze zdjęcia i nagrania. DOD LS500W obiektyw VAT19.pl

6-soczewkowy szklany obiektyw gwarantuje najlepszą jakość obrazu.DOD LS500W GPS VAT19.pl
Rejestrator posiada wbudowany moduł GPS 10Hz, który dokładnie określi położenie i prędkość pojazdu, odświeżając dane 10 razy na sekundę.


DOD LS500W 2.0 Player
Przy pomocy DOD GPS Player 2.0 użytkownicy kamer samochodowych DOD mogą śledzić przebieg trasy na żywo w jakości FullHD. 
Srawdź jak wygląda DOD GPS Player 2.0 TUTAJDOD LS500W alert prędkości VAT19.pl
GPS w modelu LS500W poinformuje kierowcę o zbliżającym się fotoradarze, uprzedzając o konieczności zmiany prędkości. 
Ta funkcja jest wspierana w: USA, CA, UK, NO, PL, NL, BE.


DOD LD500W opcje VAT19.pl


Inne funkcje:

G-sensor (czujnik wstrząsów)
tryb parkingowy - załącza się automatycznie po około 10 minutach po zgaszeniu silnika (dotyczy obu kamer)
automatyczne włączenie/wyłączenie rejestratora przy odpaleniu/zgaszeniu silnika pojazdu
ochrona plików hasłem (PIN)
pliki SOS - ochrona ważnych plików przed nadgrywaniem
nagrywanie w pętli
synchronizacja daty i czasu (automatyczna kalibracja)
nagrywanie poklatkowe
analiza ścieżki - statystyki jazdy
wygaszacz ekranu z bieżącą prędkością
szerokokątny obiektyw 145 stopni
wyświetlacz LCD 2,7' (16:9)


Zestaw :

• Ładowarka samochodowa
• Uchwyt
• Kabel do tylniej kamery
• Płyta CD 
• Instrukcja obsługi
• Karta gwarancyjna
SPECYFIKACJA:
• Rozdzielczość:
Przód: 1920x1080@30fps, 
Tył:1920x1080@30fps
• Format zapisu wideo: .mov
• Sensor: SONY STARVIS CMOS Sensor
• Kąt widzenia:
Przód: 145°
Tył: 140°
• Przesłona: 
Przód f/1.6, 
Tył, f/2.0
• ISO: do ISO 12800
• Wyświetlacz: 2,7” 16:9 TFT LCD
• Pamięć: Micro SDHC Class 10(do 128G )
*Wymaga karty pamięci do pracy.
• Audio: Mikrofon i głośnik(mono)
• Złącza: Micro USB, HDMI 
• Bateria: 3.7V 180mAh bateria litowo-jonowa
• Zasilanie: 5V 1,5A
• Wymiary:112.6(L) *61(W) *34.3(H)mm
75.3(L) *26.3(W) *32.8(H)mm
• Waga:110g
41g
• Temperatura pracy:-20oC~65oC
(-4oF~149oF)
Specyfikacja

Opinie

Napisz opinię

DOD LS500W DualCam

DOD LS500W DualCam

* nagrywanie FullHD z obu kamer
* ISO 12800
* zaawansowany WDR
* alarm przekroczenia prędkości
* tryb parkingowy
* obsługa kart pamięci do 128GBKlasyfikacja VAT19.pl: DualCam klasy premium

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Rejestratory jazdy (kamery samochodowe)

Na bezpieczeństwo na drodze składa się wiele elementów. Skuteczna profilaktyka jest w zasadzie istotna tak samo, jak zrównoważony styl jazdy, pozbawiony brawury. Na drodze nie tylko musimy dbać o swoje zdrowie, ale też powinniśmy brać pod uwagę konsekwencje ewentualnego niebezpiecznego zachowania innych kierowców. Popularnym i bardzo praktycznym rozwiązaniem są w tym przypadku wideorejestratory samochodowe. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń tego typu, przygotowanych dla kierowców przez najwyższej klasy producentów.

Zdefiniuj swój typ

Kamery samochodowe dzielą się na kilka różnych rodzajów. Najprostsze z nich to te, które nie posiadają ekranów. Ich zaletą jest bez wątpienia mały rozmiar i niska waga - dodatkowym atutem zaś cena, która z reguły jest wydatnie niższa, niż w przypadku bardziej zaawansowanych modeli.

Najbardziej popularne wideorejestratory samochodowe wyposażone są w ekran. Dzięki niemu na bieżąco śledzić można trasę, niemniej zajmują one wyraźnie więcej miejsca niż urządzenia proste. Jest to typ najbardziej popularny, w naszej ofercie klienci znajdą kamery z różnych przedziałów cenowych oraz o zróżnicowanym stopniu zaawansowania technicznego.

Proponujemy także coraz popularniejsze wideorejestratory, montowane w lusterku wstecznym. Chętnie wybierają je klienci, dla których montaż nie stanowi większego problemu. Wymagają one nieco większych predyspozycji manualnych, pozwalają się jednak cieszyć bardzo wysokim komfortem użytkowania.

Atuty naszych wideorejestratorów

Dobra kamera samochodowa musi charakteryzować się co najmniej przyzwoitą rozdzielczością. Świetna jakość obrazu zależy nie od suchych informacji na temat pikseli, ale od faktycznego efektu w używanym urządzeniu. Dlatego stawiamy na dobór wideorejestratorów sprawdzonych i cieszących się doskonałymi opiniami. Oferujemy kamerki dla klientów, mających zróżnicowane wymagania. Nie wszyscy oczekują sprzętu profesjonalnego - nawet najprostsze urządzenie tego typu może bowiem wystarczyć do codziennego użytku kierowcy.

Kolejna kwestia to jasność obrazu, stąd proponujemy produkty o jak najwyższym wskaźniku tej cechy. Dzięki niej oraz przy zastosowaniu szerokiego kąta widzenia, nasi klienci mają gwarancję, że używana kamerka zarejestruje wszystkie kluczowe momenty na drodze.

Dlaczego kamery samochodowe z naszego sklepu?

Najwyższa jakość produktów to nasza naczelna zasada. Obok niej stawiamy także na profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę, że kwestia ceny ma znaczenie, stąd też proponujemy kierowcom możliwie jak najlepsze warunki finansowe.

Posiadamy wideorejestratory często niedostępne w innych sklepach. Każdy z oferowanych produktów został starannie dobrany, tak, aby spełniał najwyższe nawet wymagania. Jednocześnie, zapewniamy fachowe doradztwo, które pomoże niezdecydowanym kierowcom w doborze najciekawszego rozwiązania.

Chętnie słuchamy pytań i notujemy uwagi klientów. Pozwoliło nam to na wypracowanie optymalnego sposobu profesjonalnej obsługi oraz zdefiniowanie cech kluczowych dla tak specyficznego produktu, jakim jest kamera samochodowa.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą wideorejestratorów. Prosimy o pytania w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Służymy wyjaśnieniami, tak, aby żadna kwestia nie pozostawała nierozwiązana. Łatwość zakupu i szybka realizacja transakcji to atut, dzięki któremu kierowcy szybko mogą cieszyć się z jazdy, ubezpieczanej przez profesjonalny i skuteczny wideorejestrator samochodowy.