Rejestrator DAB207 (F12)

499,00 zł brutto

Nowy produkt

Opis

Wideorejestrator DAB207 (F12)

  • Procesor Ambarella A12LA55
  • Czujnik Obrazu (CMOS Sensor) Aptina AR0230
  • Kąt widzenia 170 stopni (szerokokątny obiektyw)
Klasyfikacja VAT19.pl: rejestrator klasy premium.


Najbliższa dostawa: 04.05.2017

Więcej szczegółów

  • TAK
  • NIE

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 

Przedstawiamy kolejną nowość wideorejestratorów klasy premium - model DAB207 (F12) z fabryki DOME, znanego producenta rejestratorów samochodowych. Model ten wyróżnia się wyjątkowo dobrą jakością zdjęć nocnych dzięki sprawnie działającemu systemowi HDR. W DAB 207 producent połączył procesor Ambarella A12 z czujnikiem obrazu Aptina AR0230. Znajdziemy tu duży wyświatlacz LCD o przekątnej 3", czytelne menu w języku polskim i cały szereg systemów wspomagających bezpieczną jazdę w każdych warunkach. 

 

DAB207 systemy vat19.pl

 

 

Na największą uwagę zasługują systemy:

HDR (High Dynamic Range) - system umożliwiający rejestrowanie i odtwarzanie obrazów o wysokiej dynamice tonalnej

LDWS (Lane Departure Warning System): system ostrzegania przed zjechaniem z pasa ruchu

FCWS  (Front Collision Warning System): sytem ostrzegający przed kolizją czołową

Jak przystało na rejestrator klasy premium, oprócz wymienionych już udogodnień kierowcy model DAB207 jest wyposażony w systemy:

detekcji ruchu

Time Lapse (nagrywanie poklatkowe)

nagrywanie w pętli

system nagrań SOS

monitoring parkowania

Można wybrać opcję z GPS lub bez

 

Producent umożliwił zapisywanie nagrywanych filmów na karty pamięci do 128GB (wymagają odpowiedniego sformatowania) 

Sprawdź naszą ofertę kart pamięci! TUTAJ

 

Specyfikacja techniczna:

 

Procesor: Ambarella A12A55

Rozdizelcość wideo:1920X1080P60 fps/1920X1080P

Nagrywanie: 30fps/1920X1080P30fps HDR

Czujnik obrazu Aptina AR0230

Format wideo: MP4/H.264

Rozdzielczość zdjęć:16M

Wyświetlacz: 2.7" LCD

Kąt widzenia: 170 stopni

Interface:USB/HDMI/TV-OUT

Nagrywanie w pętli: tak

Time lapse: tak

Nagrania SOS: tak

Detekcja Ruchu: tak

HDR: tak

Monitoring parkowania: tak

LDWS: tak

FCWS: tak

GPS: tak, opcjonalnie

Pamięć: obsługa kart pamięci do 128GB

Wejścia/wyjścia: HDMI/AV-OUT/USB

Format zdjeć: JPEG

Wymiary: 92x52x17mm

DAB207 wymiary vat19.pl

Opakowanie zawiera:

Wideorejestrator DAB207 (F12) w kolorze białym

Uchwyt przyssawkowy do przedniej szyby

Kabel zasilający od zapalniczki

Kabel USB

Moduł GPS (opcjonalnie)

Instrukcja obsługi w języku polskim już wkrótce dostępna na naszej stronie.

Specyfikacja

Opinie

Napisz opinię

Rejestrator DAB207 (F12)

Rejestrator DAB207 (F12)

Wideorejestrator DAB207 (F12)

  • Procesor Ambarella A12LA55
  • Czujnik Obrazu (CMOS Sensor) Aptina AR0230
  • Kąt widzenia 170 stopni (szerokokątny obiektyw)
Klasyfikacja VAT19.pl: rejestrator klasy premium.


Najbliższa dostawa: 04.05.2017

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Rejestratory jazdy (kamery samochodowe)

Na bezpieczeństwo na drodze składa się wiele elementów. Skuteczna profilaktyka jest w zasadzie istotna tak samo, jak zrównoważony styl jazdy, pozbawiony brawury. Na drodze nie tylko musimy dbać o swoje zdrowie, ale też powinniśmy brać pod uwagę konsekwencje ewentualnego niebezpiecznego zachowania innych kierowców. Popularnym i bardzo praktycznym rozwiązaniem są w tym przypadku wideorejestratory samochodowe. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń tego typu, przygotowanych dla kierowców przez najwyższej klasy producentów.

Zdefiniuj swój typ

Kamery samochodowe dzielą się na kilka różnych rodzajów. Najprostsze z nich to te, które nie posiadają ekranów. Ich zaletą jest bez wątpienia mały rozmiar i niska waga - dodatkowym atutem zaś cena, która z reguły jest wydatnie niższa, niż w przypadku bardziej zaawansowanych modeli.

Najbardziej popularne wideorejestratory samochodowe wyposażone są w ekran. Dzięki niemu na bieżąco śledzić można trasę, niemniej zajmują one wyraźnie więcej miejsca niż urządzenia proste. Jest to typ najbardziej popularny, w naszej ofercie klienci znajdą kamery z różnych przedziałów cenowych oraz o zróżnicowanym stopniu zaawansowania technicznego.

Proponujemy także coraz popularniejsze wideorejestratory, montowane w lusterku wstecznym. Chętnie wybierają je klienci, dla których montaż nie stanowi większego problemu. Wymagają one nieco większych predyspozycji manualnych, pozwalają się jednak cieszyć bardzo wysokim komfortem użytkowania.

Atuty naszych wideorejestratorów

Dobra kamera samochodowa musi charakteryzować się co najmniej przyzwoitą rozdzielczością. Świetna jakość obrazu zależy nie od suchych informacji na temat pikseli, ale od faktycznego efektu w używanym urządzeniu. Dlatego stawiamy na dobór wideorejestratorów sprawdzonych i cieszących się doskonałymi opiniami. Oferujemy kamerki dla klientów, mających zróżnicowane wymagania. Nie wszyscy oczekują sprzętu profesjonalnego - nawet najprostsze urządzenie tego typu może bowiem wystarczyć do codziennego użytku kierowcy.

Kolejna kwestia to jasność obrazu, stąd proponujemy produkty o jak najwyższym wskaźniku tej cechy. Dzięki niej oraz przy zastosowaniu szerokiego kąta widzenia, nasi klienci mają gwarancję, że używana kamerka zarejestruje wszystkie kluczowe momenty na drodze.

Dlaczego kamery samochodowe z naszego sklepu?

Najwyższa jakość produktów to nasza naczelna zasada. Obok niej stawiamy także na profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę, że kwestia ceny ma znaczenie, stąd też proponujemy kierowcom możliwie jak najlepsze warunki finansowe.

Posiadamy wideorejestratory często niedostępne w innych sklepach. Każdy z oferowanych produktów został starannie dobrany, tak, aby spełniał najwyższe nawet wymagania. Jednocześnie, zapewniamy fachowe doradztwo, które pomoże niezdecydowanym kierowcom w doborze najciekawszego rozwiązania.

Chętnie słuchamy pytań i notujemy uwagi klientów. Pozwoliło nam to na wypracowanie optymalnego sposobu profesjonalnej obsługi oraz zdefiniowanie cech kluczowych dla tak specyficznego produktu, jakim jest kamera samochodowa.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą wideorejestratorów. Prosimy o pytania w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Służymy wyjaśnieniami, tak, aby żadna kwestia nie pozostawała nierozwiązana. Łatwość zakupu i szybka realizacja transakcji to atut, dzięki któremu kierowcy szybko mogą cieszyć się z jazdy, ubezpieczanej przez profesjonalny i skuteczny wideorejestrator samochodowy.