Rejestrator G1WHT

199,00 zł brutto

R014

Nowy produkt

Opis

Rejestrator samochodowy G1WHT - następca kultowego modelu G1WH

Klasyfikacja VAT19.pl: rejestrator budżetowy

Oczekujemy na dostawę.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

G1WHT jest następcą rejestratora G1WH, który dzięki swoim parametrom jest najlepiej sprzedającym się w Polsce wideorejestratorem. G1WHT został wyposażony w procesor GeneralPlus GPCV 2159  oraz czujnik obrazu CMOS Aptina™ AR0330.

Płytka PCB nowego G1WHT

 

G1WHT oprócz fukcji dostępnych w swoim poprzedniku posiada także:

 

Time Laps –  Nagrywa jedną klatkę w ustalonym czasie, do wyboru mamy  nagrywanie co 1/10 sekundy, 2/10 sekundy oraz ½ sekundy.

 

Parking mode: Jeżeli kamera wyczuje drgania, automatycznie włączy się i zacznie rejestrowanie  w trybie SOS (plik chroniony)

 

Image rotation: Obraz jest obracany o 180 stopni, dzięki czemu możemy zamocować rejestrator do góry nogami.

Kliknij link i zobaczporównanie G1WH vs G1WHT

Bitrate w G1WHT wynosi 17039 kb/s 

Bitrate nowego G1WHT

POBIERZ DWA PRZYKŁADOWE FILMIKI I PORÓWNAJ G1WH ORAZ G1WHT

Film nr 1


Film nr 2


Uwaga! Na rejestrator udzielamy 24 miesięcznej gwarancji realizowanej w Polsce! 

 

 

Dane techniczne:

 

Procesor: GeneralPlus GPCV2159

CMOS: Aptina™ AR0330
Wyświetlacz: 2.7 inch 16:9 TFT LCD
Akumulator: 3.7V 150mA
Wbudowany głośnik: tak
Wbudowany mikrofon: tak
Kąt widzenia: 140 degree ultra wide angle lens
Nagrywanie: 1920x1080, 30 fps; 1280x720, 848 x 480, 30fps;640*480p,30fps
Format wideo: MOV (H.264)
Format zdjęć: JPG
Porty USB/HDMI/AV/Micro SD card slot/
Powiększenie: 4 x digital zoom

UWAGA! REJESTRATOR SPRZEDAWANY BEZ KARTY PAMIĘCI! 

Zapoznaj się z naszą ofertą kart pamięci tutaj

Specyfikacja

Opinie

Napisz opinię

Rejestrator G1WHT

Rejestrator G1WHT

Rejestrator samochodowy G1WHT - następca kultowego modelu G1WH

Klasyfikacja VAT19.pl: rejestrator budżetowy

Oczekujemy na dostawę.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Rejestratory jazdy (kamery samochodowe)

Na bezpieczeństwo na drodze składa się wiele elementów. Skuteczna profilaktyka jest w zasadzie istotna tak samo, jak zrównoważony styl jazdy, pozbawiony brawury. Na drodze nie tylko musimy dbać o swoje zdrowie, ale też powinniśmy brać pod uwagę konsekwencje ewentualnego niebezpiecznego zachowania innych kierowców. Popularnym i bardzo praktycznym rozwiązaniem są w tym przypadku wideorejestratory samochodowe. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń tego typu, przygotowanych dla kierowców przez najwyższej klasy producentów.

Zdefiniuj swój typ

Kamery samochodowe dzielą się na kilka różnych rodzajów. Najprostsze z nich to te, które nie posiadają ekranów. Ich zaletą jest bez wątpienia mały rozmiar i niska waga - dodatkowym atutem zaś cena, która z reguły jest wydatnie niższa, niż w przypadku bardziej zaawansowanych modeli.

Najbardziej popularne wideorejestratory samochodowe wyposażone są w ekran. Dzięki niemu na bieżąco śledzić można trasę, niemniej zajmują one wyraźnie więcej miejsca niż urządzenia proste. Jest to typ najbardziej popularny, w naszej ofercie klienci znajdą kamery z różnych przedziałów cenowych oraz o zróżnicowanym stopniu zaawansowania technicznego.

Proponujemy także coraz popularniejsze wideorejestratory, montowane w lusterku wstecznym. Chętnie wybierają je klienci, dla których montaż nie stanowi większego problemu. Wymagają one nieco większych predyspozycji manualnych, pozwalają się jednak cieszyć bardzo wysokim komfortem użytkowania.

Atuty naszych wideorejestratorów

Dobra kamera samochodowa musi charakteryzować się co najmniej przyzwoitą rozdzielczością. Świetna jakość obrazu zależy nie od suchych informacji na temat pikseli, ale od faktycznego efektu w używanym urządzeniu. Dlatego stawiamy na dobór wideorejestratorów sprawdzonych i cieszących się doskonałymi opiniami. Oferujemy kamerki dla klientów, mających zróżnicowane wymagania. Nie wszyscy oczekują sprzętu profesjonalnego - nawet najprostsze urządzenie tego typu może bowiem wystarczyć do codziennego użytku kierowcy.

Kolejna kwestia to jasność obrazu, stąd proponujemy produkty o jak najwyższym wskaźniku tej cechy. Dzięki niej oraz przy zastosowaniu szerokiego kąta widzenia, nasi klienci mają gwarancję, że używana kamerka zarejestruje wszystkie kluczowe momenty na drodze.

Dlaczego kamery samochodowe z naszego sklepu?

Najwyższa jakość produktów to nasza naczelna zasada. Obok niej stawiamy także na profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę, że kwestia ceny ma znaczenie, stąd też proponujemy kierowcom możliwie jak najlepsze warunki finansowe.

Posiadamy wideorejestratory często niedostępne w innych sklepach. Każdy z oferowanych produktów został starannie dobrany, tak, aby spełniał najwyższe nawet wymagania. Jednocześnie, zapewniamy fachowe doradztwo, które pomoże niezdecydowanym kierowcom w doborze najciekawszego rozwiązania.

Chętnie słuchamy pytań i notujemy uwagi klientów. Pozwoliło nam to na wypracowanie optymalnego sposobu profesjonalnej obsługi oraz zdefiniowanie cech kluczowych dla tak specyficznego produktu, jakim jest kamera samochodowa.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą wideorejestratorów. Prosimy o pytania w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Służymy wyjaśnieniami, tak, aby żadna kwestia nie pozostawała nierozwiązana. Łatwość zakupu i szybka realizacja transakcji to atut, dzięki któremu kierowcy szybko mogą cieszyć się z jazdy, ubezpieczanej przez profesjonalny i skuteczny wideorejestrator samochodowy.