Shadow RX300

359,00 zł brutto

Nowy produkt

Opis

Shadow RX300

Więcej szczegółów

  • TAK
  • NIE

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Shadow RX300

 

 

Rejestrator  RX300  został opracowany na bazie  odnoszącego sukcesy  modelu GT680W i wzbogacony o dodatkowe funkcje, jak np nagranie monitorujące (parking) czy monitorowanie poziomu zmęczenia kierowcy.  Można stosować go nie tylko jako profesjonalny rejestrator samochodowy, ale również jako zwykłą kamerę HD. W obydwu przypadkach nagrywa filmy w jakości HD oraz robi zdjęcia w rozdzielczości 12 Mpix. Karta MicroSD służy jako urządzenie pamięci masowej, jak i do przesyłania plików. Ta kamera jest kompaktowa, przenośna i energooszczędna. W porównaniu z tradycyjnymi rejestratorami, nagrywany obraz jest bardziej wyrazisty, precyzyjny i szczegółowy, nic nie umknie przy takiej perfekcyjnej jakości i kącie widzenia 140 stopni. Występuje w wariancie z lub bez modułu GPS, który zapewnia wiele przydatnych funkcji jak: funkcja śledzenia trasy, funkcja monitorowania prędkości i wysyłania alertów po przekroczeniu założonych wartości, funkcja monitorowania poziomu zmęczenia kierowcy, wygaszacz ekranu GPS, funkcja nagłej blokady pliku(SOS).

UWAGA! Na rejestrator udzielamy 2 lata gwarancji! Wysyłka towaru z Polski!


rx300

rx30

Zestaw zawiera:

 

- rejestrator RX300

-kabel HDMI

-kabel USB

-ładowarka samochodowa

-mocowanie do szyby (przyssawka)

- instrukcja obsługi

- płytka ze sterownikami

- moduł gps (opcja)

zestaw

Specyfikacja

Procesor NT96650
ROM 1 GB
Wyświetlacz 2.7" 16:9 Widescreen TFT LCD Display
Wbudowany głośnik tak
Wbudowany mikrofon tak
Interfejs USB USB 2.0
Kąt widzenia 140 degree ultra wide angle lens
Nagrywanie 1920x1080p @ 30 fps, 1280x720p @ 30 fps, 1280x720p @ 60 fps, 848x480p @ 30fps 640x480 @ 30fps
Format wideo MOV(H.264)
Format zdjęć JPG
Sensor AR0330 (WDR technology )
Porty HDMI, USB2.0
Karta pamięci Micro SDHC/MMC Card do 32GB
Ekspozycja -2, -4/3, -2/3, 0, +2/3, +3/4, +2
Powiększenie 4x
Balans bieli Auto, Daylight, Cloudy, Tungsten,
G-Sensor tak
Detekcja ruchu tak
GPS tak, opcja
Zestaw zawiera Zestaw zawiera: - rejestrator RX300 -kabel HDMI -kabel USB -ładowarka samochodowa -mocowanie do szyby (przyssawka) - instrukcja obsługi - płytka ze sterownikami - moduł gps (opcja)

Opinie

Napisz opinię

Shadow RX300

Shadow RX300

Shadow RX300

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Rejestratory jazdy (kamery samochodowe)

Na bezpieczeństwo na drodze składa się wiele elementów. Skuteczna profilaktyka jest w zasadzie istotna tak samo, jak zrównoważony styl jazdy, pozbawiony brawury. Na drodze nie tylko musimy dbać o swoje zdrowie, ale też powinniśmy brać pod uwagę konsekwencje ewentualnego niebezpiecznego zachowania innych kierowców. Popularnym i bardzo praktycznym rozwiązaniem są w tym przypadku wideorejestratory samochodowe. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń tego typu, przygotowanych dla kierowców przez najwyższej klasy producentów.

Zdefiniuj swój typ

Kamery samochodowe dzielą się na kilka różnych rodzajów. Najprostsze z nich to te, które nie posiadają ekranów. Ich zaletą jest bez wątpienia mały rozmiar i niska waga - dodatkowym atutem zaś cena, która z reguły jest wydatnie niższa, niż w przypadku bardziej zaawansowanych modeli.

Najbardziej popularne wideorejestratory samochodowe wyposażone są w ekran. Dzięki niemu na bieżąco śledzić można trasę, niemniej zajmują one wyraźnie więcej miejsca niż urządzenia proste. Jest to typ najbardziej popularny, w naszej ofercie klienci znajdą kamery z różnych przedziałów cenowych oraz o zróżnicowanym stopniu zaawansowania technicznego.

Proponujemy także coraz popularniejsze wideorejestratory, montowane w lusterku wstecznym. Chętnie wybierają je klienci, dla których montaż nie stanowi większego problemu. Wymagają one nieco większych predyspozycji manualnych, pozwalają się jednak cieszyć bardzo wysokim komfortem użytkowania.

Atuty naszych wideorejestratorów

Dobra kamera samochodowa musi charakteryzować się co najmniej przyzwoitą rozdzielczością. Świetna jakość obrazu zależy nie od suchych informacji na temat pikseli, ale od faktycznego efektu w używanym urządzeniu. Dlatego stawiamy na dobór wideorejestratorów sprawdzonych i cieszących się doskonałymi opiniami. Oferujemy kamerki dla klientów, mających zróżnicowane wymagania. Nie wszyscy oczekują sprzętu profesjonalnego - nawet najprostsze urządzenie tego typu może bowiem wystarczyć do codziennego użytku kierowcy.

Kolejna kwestia to jasność obrazu, stąd proponujemy produkty o jak najwyższym wskaźniku tej cechy. Dzięki niej oraz przy zastosowaniu szerokiego kąta widzenia, nasi klienci mają gwarancję, że używana kamerka zarejestruje wszystkie kluczowe momenty na drodze.

Dlaczego kamery samochodowe z naszego sklepu?

Najwyższa jakość produktów to nasza naczelna zasada. Obok niej stawiamy także na profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę, że kwestia ceny ma znaczenie, stąd też proponujemy kierowcom możliwie jak najlepsze warunki finansowe.

Posiadamy wideorejestratory często niedostępne w innych sklepach. Każdy z oferowanych produktów został starannie dobrany, tak, aby spełniał najwyższe nawet wymagania. Jednocześnie, zapewniamy fachowe doradztwo, które pomoże niezdecydowanym kierowcom w doborze najciekawszego rozwiązania.

Chętnie słuchamy pytań i notujemy uwagi klientów. Pozwoliło nam to na wypracowanie optymalnego sposobu profesjonalnej obsługi oraz zdefiniowanie cech kluczowych dla tak specyficznego produktu, jakim jest kamera samochodowa.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą wideorejestratorów. Prosimy o pytania w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Służymy wyjaśnieniami, tak, aby żadna kwestia nie pozostawała nierozwiązana. Łatwość zakupu i szybka realizacja transakcji to atut, dzięki któremu kierowcy szybko mogą cieszyć się z jazdy, ubezpieczanej przez profesjonalny i skuteczny wideorejestrator samochodowy.