Powerbank 2600 mAh

17,00 zł brutto

PB002

Nowy produkt

Opis

Pojemność: 2600 mAh

Wymiary: 92x26x26mm

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Powerbank o tej pojemności jest dedykowany na podtrzymanie baterii, która jest na wyczerpaniu. Uratuje baterię w smartfonie lub kamerze sportowej, gdy ta prawie wyładowana. Nie należy oczekiwać po takim powerbanku pełnego naładowania sprzętu.

Ten model jest kompaktowy i niezawodny. Posiada 1 wejście USB i 1 wejście MicroUSB.

PARAMETRY:

Pojemność: 2600 mAh

Wymiary: 92x26x26mm

Waga: 78,2g

Prąd ładowania: DC 5V, 0,8A

Moc znamionowa: DC 5V, 0,8A

Materiał: tworzywo sztuczne

Bateria: litowo-jonowa

Zestaw: powerbank, opakowanie, kabel USB

Kolor: biały

Specyfikacja

Opinie

Napisz opinię

Powerbank 2600 mAh

Powerbank 2600 mAh

Pojemność: 2600 mAh

Wymiary: 92x26x26mm

Produkty powiązane

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Powerbanki

Potrzeba korzystania z mobilnych urządzeń jest czymś normalnym w obecnych czasach. Niestety pojemność baterii wbudowanych w smartfony bywa ograniczona i po pewnym czasie korzystania zmniejsza się jeszcze bardziej. Powerbanki dostępne na VAT19.pl mogą rozwiązać szereg praktycznych problemów. Rekomendujemy Klientom zarówno klasyczne power banki z portem do ładowania, jak również zaawansowane modele indukcyjne dedykowane najnowszym aparatom. Przenośne ładowarki do telefonów są nieodzowne w podróży, ale też w wielu codziennych sytuacjach, kiedy gniazdka prądowego nie ma pod ręką.

Sklep internetowy, w którym wybór powerbanków jest ogromny

Już wiele osób przekonało się, że na VAT19.pl czekają niskie ceny, a jakość polecanych sprzętów stoi na naprawdę doskonałym poziomie. Gdy celem Klientów są przenośne ładowarki do smartfonów z indukcją lub bez, na pewno uda się dobrać coś odpowiedniego. Staramy się każdego dnia, aby w aktualnym katalogu zawsze znajdowały się wyłącznie dobre powerbanki, których eksploatacja nie będzie generować żadnych komplikacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wybrania czegoś właściwego do potrzeb. Wysoka pojemność ogniw pozwoli ładować baterię szybko i bezpiecznie.