Powerbank 10000 mAh z ładowaniem indukcyjnym i latarką

119,00 zł brutto

PB005

Nowy produkt

Opis

Powerbank o pojemności 10000 mAh z ładowaniem indukcyjnym i wbudowaną latarką.
Do urządzeń z certyfikatem QI

Ogniwa: Polimerowo-litowe

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Ładowanie indukcyjne zyskuje coraz większą popularność przez wygodę i szybkość stosowania. Ten model powerbanka o pojemności 10000 mAh został zbudowany na ogniwach Polimerowo-litowych, które różnią się od powszechnie stosowanych ogniw Polimerowo-ionowych wydajnością na poziomie 90%, trwałością (cykl życia baterii to ponad 500 ładowań) oraz szybkością ładowania. Dodatkowym atutem jest funkcja latarki oraz diody LED informujące o stanie pracy powerbanka.

Jest to produkt bezpieczny, posiada wbudowaną ochronę przed  przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem, przeciążeniem i zwarciem.

Dostępne porty: port USB, port micro USB

Jak ładować bezprzewodowo? 

Powerbank z indukcyjnym ładowaniem i latarką VAT19.pl

Po naciśnięciu przycisku nr 2 dwa razy kontrolka LED nr 1 zmieni kolor z niebieskiego na zielony - powerbank jest gotowy do ładowania bezprzewodowego, wystarczy położyć urządzenie na powerbank.

Powerbank z ładowaniem indukcyjnym i latarką VAT19.pl


Specyfikacja techniczna:

Pojemność: 10000 mAh
Moc wejścia: 5V / 2,1 A
Moc wyjścia: 5V / 2,1 A
Wyjćie ładowania indukcyjnego: 5V / 1,5 A
Odległość ładowania indukcyjnego: 3-5 mm
Żywotność: 500 ładowań
Czas ładowania: 2,5 godziny
Wymiary: 156*79*15 mm
Waga: 212 g

Specyfikacja

Opinie

Napisz opinię

Powerbank 10000 mAh z ładowaniem indukcyjnym i latarką

Powerbank 10000 mAh z ładowaniem indukcyjnym i latarką

Powerbank o pojemności 10000 mAh z ładowaniem indukcyjnym i wbudowaną latarką.
Do urządzeń z certyfikatem QI

Ogniwa: Polimerowo-litowe

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Powerbanki

Potrzeba korzystania z mobilnych urządzeń jest czymś normalnym w obecnych czasach. Niestety pojemność baterii wbudowanych w smartfony bywa ograniczona i po pewnym czasie korzystania zmniejsza się jeszcze bardziej. Powerbanki dostępne na VAT19.pl mogą rozwiązać szereg praktycznych problemów. Rekomendujemy Klientom zarówno klasyczne power banki z portem do ładowania, jak również zaawansowane modele indukcyjne dedykowane najnowszym aparatom. Przenośne ładowarki do telefonów są nieodzowne w podróży, ale też w wielu codziennych sytuacjach, kiedy gniazdka prądowego nie ma pod ręką.

Sklep internetowy, w którym wybór powerbanków jest ogromny

Już wiele osób przekonało się, że na VAT19.pl czekają niskie ceny, a jakość polecanych sprzętów stoi na naprawdę doskonałym poziomie. Gdy celem Klientów są przenośne ładowarki do smartfonów z indukcją lub bez, na pewno uda się dobrać coś odpowiedniego. Staramy się każdego dnia, aby w aktualnym katalogu zawsze znajdowały się wyłącznie dobre powerbanki, których eksploatacja nie będzie generować żadnych komplikacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wybrania czegoś właściwego do potrzeb. Wysoka pojemność ogniw pozwoli ładować baterię szybko i bezpiecznie.