Powerbank 10000 mAh z ładowaniem indukcyjnym

99,00 zł brutto

PB004

Nowy produkt

Opis

Powerbank Litowo-polimerowy o pojemności 10000 mAh z możliwością ładowania indukcyjnego (dotyczy tylko telefonów, które mają opcję)

Dostępne kolory: czarny i srebrny

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Ten innowacyjny powerbank z pewnością przypadnie do gustu właścicielom smartfonów z ładowaniem indukcyjnym. Oferuje wygodę i szybkość ładowania bez dodatkowych kabli. Jest to produkt bezpieczny, posiada wbudowaną ochronę przed  przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem, przeciążeniem i zwarciem.

Sam powerbank ma wbudowany kabel do ładowania przewodowego, nie ma więc obawy o zaginione kable. 

Powerbank jest zbudowany na ogniwach Litowo-polimerowych, które są trwalsze i bardziej wydajne (90% wydajności) od powszechnie stosowanych ogniw litowo-ionwych. 

Specyfikacja techniczna:

Pojemność: 10000 mAh
Moc wejścia: 5V / 2,1 A
Moc wyjścia: 5V / 2,1 A
Wyjćie ładowania indukcyjnego: 5V / 1,5 A
Odległość ładowania indukcyjnego: 3-5 mm
Żywotność: 500 ładowań
Wymiary: 156*79*15 mm
Waga: 212 g

Specyfikacja

Opinie

Napisz opinię

Powerbank 10000 mAh z ładowaniem indukcyjnym

Powerbank 10000 mAh z ładowaniem indukcyjnym

Powerbank Litowo-polimerowy o pojemności 10000 mAh z możliwością ładowania indukcyjnego (dotyczy tylko telefonów, które mają opcję)

Dostępne kolory: czarny i srebrny

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Powerbanki

Potrzeba korzystania z mobilnych urządzeń jest czymś normalnym w obecnych czasach. Niestety pojemność baterii wbudowanych w smartfony bywa ograniczona i po pewnym czasie korzystania zmniejsza się jeszcze bardziej. Powerbanki dostępne na VAT19.pl mogą rozwiązać szereg praktycznych problemów. Rekomendujemy Klientom zarówno klasyczne power banki z portem do ładowania, jak również zaawansowane modele indukcyjne dedykowane najnowszym aparatom. Przenośne ładowarki do telefonów są nieodzowne w podróży, ale też w wielu codziennych sytuacjach, kiedy gniazdka prądowego nie ma pod ręką.

Sklep internetowy, w którym wybór powerbanków jest ogromny

Już wiele osób przekonało się, że na VAT19.pl czekają niskie ceny, a jakość polecanych sprzętów stoi na naprawdę doskonałym poziomie. Gdy celem Klientów są przenośne ładowarki do smartfonów z indukcją lub bez, na pewno uda się dobrać coś odpowiedniego. Staramy się każdego dnia, aby w aktualnym katalogu zawsze znajdowały się wyłącznie dobre powerbanki, których eksploatacja nie będzie generować żadnych komplikacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wybrania czegoś właściwego do potrzeb. Wysoka pojemność ogniw pozwoli ładować baterię szybko i bezpiecznie.