Powerbank 20000 mAh

89,99 zł brutto

PB003

Nowy produkt

Opis

Pojemność: 20000 (realna 17600) mAh

Wymiary: 16x8x1,8 cm

Bateria: Li-ion

Funkcja latarki

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Średnia pojemność baterii smartfona jest około 2000-4000 mAh

Średnia pojemność baterii laptopa to od 4000 do 8000 mAh

20000 mAh w naszym powerbanku jest w stanie naładować niejedną baterię do pełna. Nie jest to powerbank dedykowany tylko do podtrzymania baterii, tylko do naładowania jej. 

Zestaw zawiera:

powerbank

kabel zasilający USB

Powerbank jest kompatybilny z każdym urządzeniem, które posiada wejście MicroUSB. Posiada 1 wejście MicroUSB i 2 wyjścia USB o mocy ładowania 1A i 2,1A, co zapewnia szybkie ładowanie. Moc wejściowa - 1A. Wbudowany wyświetlacz LCD pokazuje stan baterii. Po pełnym naładowaniu powerbank utrzymuje swój poziom energii przez co najmniej tydzień.

PARAMETRY:

Pojemność: 20000 mAh

Wymiary: 16x8x1,8 cm

Bateria: Li-ion

Prąd ładowania:

Moc znamionowa: 

Materiał: tworzywo sztuczne

Zestaw: powerbank w opakowaniu, kabel USB

Specyfikacja

Opinie

Napisz opinię

Powerbank 20000 mAh

Powerbank 20000 mAh

Pojemność: 20000 (realna 17600) mAh

Wymiary: 16x8x1,8 cm

Bateria: Li-ion

Funkcja latarki

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Powerbanki

Potrzeba korzystania z mobilnych urządzeń jest czymś normalnym w obecnych czasach. Niestety pojemność baterii wbudowanych w smartfony bywa ograniczona i po pewnym czasie korzystania zmniejsza się jeszcze bardziej. Powerbanki dostępne na VAT19.pl mogą rozwiązać szereg praktycznych problemów. Rekomendujemy Klientom zarówno klasyczne power banki z portem do ładowania, jak również zaawansowane modele indukcyjne dedykowane najnowszym aparatom. Przenośne ładowarki do telefonów są nieodzowne w podróży, ale też w wielu codziennych sytuacjach, kiedy gniazdka prądowego nie ma pod ręką.

Sklep internetowy, w którym wybór powerbanków jest ogromny

Już wiele osób przekonało się, że na VAT19.pl czekają niskie ceny, a jakość polecanych sprzętów stoi na naprawdę doskonałym poziomie. Gdy celem Klientów są przenośne ładowarki do smartfonów z indukcją lub bez, na pewno uda się dobrać coś odpowiedniego. Staramy się każdego dnia, aby w aktualnym katalogu zawsze znajdowały się wyłącznie dobre powerbanki, których eksploatacja nie będzie generować żadnych komplikacji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wybrania czegoś właściwego do potrzeb. Wysoka pojemność ogniw pozwoli ładować baterię szybko i bezpiecznie.