Karta pamięci Kingston 32GB

73,00 zł brutto

KP003

Nowy produkt

Opis

Karta pamięci Kingston 32GB - maksimum kompatybilności z rejestratorami i kamerami sportowymi!

Najlepszy wybór dla rejestratora G1WH!

Uwaga: karta BEZ adaptera!

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Oryginalna karta MicroSDXC Kingston UltimateX jest kompatybilna z kamerami sportowymi i rejestratorami dostępnymi w naszym sklepie. Klasa prędkości 10 i zgodność z  urządzeniami pracującymi z prędkości UHS-1 jest gwarancją prawidłowego odtworzenia filmów w rozdzielczości FullHD i wyższej. Te parametry są szczególnie ważne przy narywaniu filmów dynamicznych, robieniu zdjęć seryjnych albo po prostu zależy nam na wysokiej, stałej szybkości zapisu. Ta karta oferuje użytkownikowi prędkość odczytu 27,91MB/s. 

Ta karta jest najlepszym wyborem dla rejestratora G1WH.

karta pamięci Kingston 32GB dane

Dane Techniczne:

Marka: Kingston

Model: Ultimate X

Kolor: Czarny

Klasa karty: Class 10

Pojemność: 32 GB

Specyfikacja

Opinie

Napisz opinię

Karta pamięci Kingston 32GB

Karta pamięci Kingston 32GB

Karta pamięci Kingston 32GB - maksimum kompatybilności z rejestratorami i kamerami sportowymi!

Najlepszy wybór dla rejestratora G1WH!

Uwaga: karta BEZ adaptera!

Produkty powiązane

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Karty pamięci

Zapis filmów kręconych kamerami sportowymi czy smartfonami wymaga skorzystania z odpowiednich nośników. Karty pamięci do telefonów sprawdzają się także w praktycznie wszystkich wyczynowych kamerach oferowanych w sprzedaży. Ważne, aby sięgać po modele renomowanych marek, jakie zapewniają długotrwałe i wolne od problemów działanie. Karty pamięci do kamer oferowane na VAT19.pl to wyroby takich producentów jak GOODRAM, Toshiba czy Kingston. Jednocześnie wszystkie ceny w naszym sklepie online wypadają szalenie korzystnie. Jakość premium nie musi więc pociągać za sobą sporych wydatków.

Najlepsze karty pamięci microSD czekają na zamówienia

Dokładamy starań, aby nasz nowoczesny sklep internetowy był jak najlepiej zaopatrzony. Dlatego rekomendujemy nabywcom starannie dobrane warianty kart, jakie sprawdzają się w odniesieniu do różnego typu urządzeń. Współpracują ze wspomnianymi smartfonami, jak też kamerami czy cyfrowymi aparatami fotograficznymi. Świetnie prezentują się zaawansowane karty pamięci microSD SDHC, ponieważ oferują bardzo szybki zapis danych. VAT19.pl to przy tym gwarancja naprawdę szybkiej wysyłki produktów pod wskazany adres. Karty pamięci do aparatu czy telefonu dotrą więc na czas.