GoPro Hero7 White

999,00 zł brutto

KS028

Nowy produkt

Opis

Wytrzymała, niewielka i całkowicie wodoszczelna, dzięki czemu można jązabrać wszędzie. Intuicyjny ekran dotykowy ułatwia rejestrowanie doskonałych ujęć. Programator czasowy do selfie. Filmowanie w pionie, automatyczne przenoszonie zdjęć do aplikacji GoPro, aby można je było natychmiast udostępnić.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacjiPoznaj kamerę HERO7 White, która jest idealnym partnerem na każdą przygodę.Jest wytrzymała, niewielka i całkowicie wodoszczelna, dzięki czemu można jązabrać wszędzie. Intuicyjny ekran dotykowy ułatwia rejestrowanie doskonałych ujęć. Wystarczy przesunąć i dotknąć. Użyj programatora czasowego, aby zrobićurocze selfie. Możesz nawet filmować w pionie, a następnie dodać zdjęciai filmy bezpośrednio do swojej relacji na Instagramie. Zdjęcia są automatycznie przenoszone do aplikacji GoPro, aby można je było natychmiast udostępnić. Odniesamowitych chwil po codzienne doświadczenia — uchwyć całą zabawęw nowy, twórczy sposób za pomocą kamery HERO7 White.

Wytrzymała i wodoszczelna

Gopro hero7 white filmy full hd
Dziel się wrażeniami, których nie można uchwycić telefonem. Kamera HERO7 White jest wytrzymała, niewielka i całkowicie wodoodporna, dzięki czemu sprawdzi się podczas każdej przygody.

Intuicyjny ekran dotykowy

Dotykowy ekran gopro hero 7 white vat19.pl
Dzięki ekranowi dotykowemu i uproszczonym trybom nagrywania można łatwo zacząć rejestrować wspaniałe ujęcia. Wystarczy przesunąć i dotknąć.

Filmy w jakości Full HD

Filmy full hd gopro hero7 white vat19.pl
Kamera HERO7 White nagrywa piękne fi lmy w jakości Full HD. Możesz także nagrywać wyjątkowe fi lmy poklatkowe, aby przekształcać długie wydarzenia w krótkie, łatwe do udostępnienia chwile.

Zdjęcia 10 MP
Kamera HERO7 White robi wysokiej jakości zdjęcia o rozdzielczości 10 MP. W trybie seryjnym możesz zrobić 15 zdjęć w ciągu sekundy, dzięki czemu nie przegapisz żadnego momentu.

Stabilizacja obrazu

Stabilizacja obrazu gopro hero7 white
Zapomnij o drganiu obrazu. Kamera HERO7 White nagrywa płynne, stabilne filmy, bez względu na to, czy jeździsz na nartach, nurkujesz przy brzegu, czy gonisz psa po podwórku.

Rejestrowanie w pionie

Nagrania w pionie Gopro hero7 white vat19.pl
Rób zdjęcia i nagrywaj fi lmy w orientacji pionowej — idealne rozwiązanie do wykorzystania w serwisie Snapchat i usłudze Instagram Stories.

Programator czasowy

timer gopro hero7 white vat19.pl
Dołącz do fotografowanych. Dzięki programatorowi czasowemu można za pomocą kamery GoPro łatwo zrobić selfi e lub zdjęcie grupowe z całą załogą w kadrze.

Sterowanie głosowe

Ciesz się chwilą. Kamerą HERO7 White można sterować bez użycia rąk za pomocą poleceń głosowych, jak np. „GoPro, take a photo” i „GoPro, start recording”.

Powiększanie dotykiem

Bądź bliżej akcji. Idealnie komponuj zdjęcia i fi lmy, po prostu dotykając ekranu.

Krótkie klipy

Nagrywaj 15- lub 30-sekundowe klipy wideo, które mają odpowiednią długość do udostępnienia.

Filmy w 2-krotnie zwolnionym tempie

W zwolnionym tempie wszystko wygląda niesamowicie. Zwolnij tempo, aby oglądać zabawne,ciekawe lub wzniosłe chwile w pełni ich piękna.

Przesyłanie bezpośrednio do relacji na Instagramie

Zdjęcia gopro hero7 white vat19.pl

Dodawaj zdjęcia do swojej relacji bezpośrednio z aplikacji GoPro i dziel się wszystkimi przygodami na wodzie, piasku i śniegu, których po prostunie dałoby się zarejestrować telefonem.

Automatyczne przesyłanie do telefonu

Aplikacja Gopro hero7 white vat19.pl

Przejdź od zdjęcia bezpośrednio do udostępnienia. Zdjęcia i filmy są przenoszone bezpośrednio do aplikacji GoPro, dzięki czemu można je szybkopublikować, wysyłać w wiadomościach i przesyłać za pośrednictwem serwisów Twitter lub Snapchat.

Obsługa funkcji QuikStories
Kamera HERO7 White automatycznie wysyła materiały do aplikacji GoPro, gdzie są przekształcane w efektowne filmy z muzyką i efektami.

Automatyczne tworzenie kopii zapasowych w chmurze
Zwolnij miejsce. Subskrypcja GoPro Plus umożliwia tworzenie kopii zapasowych nieograniczonej liczby zdjęć oraz filmów o łącznej pojemności 250 GBi zapisywanie ich w chmurze.

Wysokiej jakości dźwięk
Kamera HERO7 White nagrywa czysty, wyraźny dźwięk. Ponieważ efekty dźwiękowe to połowa zabawy.

Zgodność z akcesoriami GoPro

Załóż. Zamocuj. Zakochaj się. Dzięki możliwości wykorzystania ponad 30 akcesoriów możesz rejestrować wyjątkowe ujęcia i ukazywać sceny ze swojegożycia w zupełnie nowy, kreatywny sposób.

Obsługa szybkiego ładowania
Nie przegap niczego. Dzięki zasilaczowi Supercharger (sprzedawany oddzielnie) możesz szybko naładować kamerę i wrócić do nagrywania.

Filmy i zdjęcia_gopro hero7 white vat19.pl

ZESTAW:

Zestaw Gopro hero7 white vat19.pl


Gopro hero 7 white vat19.pl

Specyfikacja

Opinie

Napisz opinię

GoPro Hero7 White

GoPro Hero7 White

Wytrzymała, niewielka i całkowicie wodoszczelna, dzięki czemu można jązabrać wszędzie. Intuicyjny ekran dotykowy ułatwia rejestrowanie doskonałych ujęć. Programator czasowy do selfie. Filmowanie w pionie, automatyczne przenoszonie zdjęć do aplikacji GoPro, aby można je było natychmiast udostępnić.

26 innych produktów w tej samej kategorii: