GoPro Hero7 White

999,00 zł brutto

KS028

Nowy produkt

Opis

Wytrzymała, niewielka i całkowicie wodoszczelna, dzięki czemu można jązabrać wszędzie. Intuicyjny ekran dotykowy ułatwia rejestrowanie doskonałych ujęć. Programator czasowy do selfie. Filmowanie w pionie, automatyczne przenoszonie zdjęć do aplikacji GoPro, aby można je było natychmiast udostępnić.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacjiPoznaj kamerę HERO7 White, która jest idealnym partnerem na każdą przygodę.Jest wytrzymała, niewielka i całkowicie wodoszczelna, dzięki czemu można jązabrać wszędzie. Intuicyjny ekran dotykowy ułatwia rejestrowanie doskonałych ujęć. Wystarczy przesunąć i dotknąć. Użyj programatora czasowego, aby zrobićurocze selfie. Możesz nawet filmować w pionie, a następnie dodać zdjęciai filmy bezpośrednio do swojej relacji na Instagramie. Zdjęcia są automatycznie przenoszone do aplikacji GoPro, aby można je było natychmiast udostępnić. Odniesamowitych chwil po codzienne doświadczenia — uchwyć całą zabawęw nowy, twórczy sposób za pomocą kamery HERO7 White.

Wytrzymała i wodoszczelna

Gopro hero7 white filmy full hd
Dziel się wrażeniami, których nie można uchwycić telefonem. Kamera HERO7 White jest wytrzymała, niewielka i całkowicie wodoodporna, dzięki czemu sprawdzi się podczas każdej przygody.

Intuicyjny ekran dotykowy

Dotykowy ekran gopro hero 7 white vat19.pl
Dzięki ekranowi dotykowemu i uproszczonym trybom nagrywania można łatwo zacząć rejestrować wspaniałe ujęcia. Wystarczy przesunąć i dotknąć.

Filmy w jakości Full HD

Filmy full hd gopro hero7 white vat19.pl
Kamera HERO7 White nagrywa piękne fi lmy w jakości Full HD. Możesz także nagrywać wyjątkowe fi lmy poklatkowe, aby przekształcać długie wydarzenia w krótkie, łatwe do udostępnienia chwile.

Zdjęcia 10 MP
Kamera HERO7 White robi wysokiej jakości zdjęcia o rozdzielczości 10 MP. W trybie seryjnym możesz zrobić 15 zdjęć w ciągu sekundy, dzięki czemu nie przegapisz żadnego momentu.

Stabilizacja obrazu

Stabilizacja obrazu gopro hero7 white
Zapomnij o drganiu obrazu. Kamera HERO7 White nagrywa płynne, stabilne filmy, bez względu na to, czy jeździsz na nartach, nurkujesz przy brzegu, czy gonisz psa po podwórku.

Rejestrowanie w pionie

Nagrania w pionie Gopro hero7 white vat19.pl
Rób zdjęcia i nagrywaj fi lmy w orientacji pionowej — idealne rozwiązanie do wykorzystania w serwisie Snapchat i usłudze Instagram Stories.

Programator czasowy

timer gopro hero7 white vat19.pl
Dołącz do fotografowanych. Dzięki programatorowi czasowemu można za pomocą kamery GoPro łatwo zrobić selfi e lub zdjęcie grupowe z całą załogą w kadrze.

Sterowanie głosowe

Ciesz się chwilą. Kamerą HERO7 White można sterować bez użycia rąk za pomocą poleceń głosowych, jak np. „GoPro, take a photo” i „GoPro, start recording”.

Powiększanie dotykiem

Bądź bliżej akcji. Idealnie komponuj zdjęcia i fi lmy, po prostu dotykając ekranu.

Krótkie klipy

Nagrywaj 15- lub 30-sekundowe klipy wideo, które mają odpowiednią długość do udostępnienia.

Filmy w 2-krotnie zwolnionym tempie

W zwolnionym tempie wszystko wygląda niesamowicie. Zwolnij tempo, aby oglądać zabawne,ciekawe lub wzniosłe chwile w pełni ich piękna.

Przesyłanie bezpośrednio do relacji na Instagramie

Zdjęcia gopro hero7 white vat19.pl

Dodawaj zdjęcia do swojej relacji bezpośrednio z aplikacji GoPro i dziel się wszystkimi przygodami na wodzie, piasku i śniegu, których po prostunie dałoby się zarejestrować telefonem.

Automatyczne przesyłanie do telefonu

Aplikacja Gopro hero7 white vat19.pl

Przejdź od zdjęcia bezpośrednio do udostępnienia. Zdjęcia i filmy są przenoszone bezpośrednio do aplikacji GoPro, dzięki czemu można je szybkopublikować, wysyłać w wiadomościach i przesyłać za pośrednictwem serwisów Twitter lub Snapchat.

Obsługa funkcji QuikStories
Kamera HERO7 White automatycznie wysyła materiały do aplikacji GoPro, gdzie są przekształcane w efektowne filmy z muzyką i efektami.

Automatyczne tworzenie kopii zapasowych w chmurze
Zwolnij miejsce. Subskrypcja GoPro Plus umożliwia tworzenie kopii zapasowych nieograniczonej liczby zdjęć oraz filmów o łącznej pojemności 250 GBi zapisywanie ich w chmurze.

Wysokiej jakości dźwięk
Kamera HERO7 White nagrywa czysty, wyraźny dźwięk. Ponieważ efekty dźwiękowe to połowa zabawy.

Zgodność z akcesoriami GoPro

Załóż. Zamocuj. Zakochaj się. Dzięki możliwości wykorzystania ponad 30 akcesoriów możesz rejestrować wyjątkowe ujęcia i ukazywać sceny ze swojegożycia w zupełnie nowy, kreatywny sposób.

Obsługa szybkiego ładowania
Nie przegap niczego. Dzięki zasilaczowi Supercharger (sprzedawany oddzielnie) możesz szybko naładować kamerę i wrócić do nagrywania.

Filmy i zdjęcia_gopro hero7 white vat19.pl

ZESTAW:

Zestaw Gopro hero7 white vat19.pl


Gopro hero 7 white vat19.pl

Specyfikacja

Opinie

Napisz opinię

GoPro Hero7 White

GoPro Hero7 White

Wytrzymała, niewielka i całkowicie wodoszczelna, dzięki czemu można jązabrać wszędzie. Intuicyjny ekran dotykowy ułatwia rejestrowanie doskonałych ujęć. Programator czasowy do selfie. Filmowanie w pionie, automatyczne przenoszonie zdjęć do aplikacji GoPro, aby można je było natychmiast udostępnić.

25 innych produktów w tej samej kategorii: