GitUp Git2 PRO

469,00 zł brutto

KS022

Nowy produkt

Opis

Kamera akcji 1080P 60 fps Full HD WiFi
Wysoka jakość wszystkich szklanych elementów, kąt widzenia: 170 °, 120 °
Obsługa mikrofonu, pilota, wyjścia TV, wyjścia HDMI

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacjiMały i lekki

Przy wymiarach 59x40x30mm kamera waży wraz z baterią 64g

GitUP Git2 PRO opcje VAT19.pl

Profesjonalne zdjęcia i nagrania wideo
GitUP Git2 Pro obraz VAT19.pl
Git2 może nagrywać do 2K (2560 x 1440, 16: 9) lub 2880 x 2160, proporcje 4: 3. Obraz jest jest ostry, a kolory są dość żywe i na tyle dobre, aby zaimponować znajomym i rodzinie.

Ponadto istnieje wiele ustawień, które możesz zmienić. Kilka z nich to zwolnione (wolne przez 2x, 4x, 6x, 8x), pole widzenia (170˚ / 120˚), stabilizacja żyroskopu (wł. / Wył.), Czas trwania wideo poklatkowego, rozdzielczość itp.GitUP Gir2 Pro nagrywanie VAT19.pl

Stabilizacja żyroskopowa

GitUP Git2 PRO stabilizacja VAT19.pl

Kamera ma stabilizację żyroskopową, która działa dzięki wbudowanemu wewnątrz miernikowi żyroskopowemu, który wykrywa ruch kamery. Ta stabilizacja zadziała w trybie wideo, ale jest pewne, że pole widzenia nieco spadnie. Stabilizator działa również lepiej, gdy jest przesuwany w górę i w dół (np. Podczas chodzenia) zamiast na boki. Stabilizator żyroskopowy w tej kamerze jest jednym z najlepszych dostępnych w tym przedziale cenowym.Szybki start nagrywania

GitUP Git2 PRO szybki start VAT19.pl
Szybki start nagrywania, który można włączyć lub wyłączyć w ustawieniach, umożliwia natychmiastowe włączenie kamery i rozpoczęcie nagrywania lub zrobienia zdjęcia pomijając proces włączania.

Po włączeniu szybkiego nagrywania i naciśnięciu spustu migawki włączy się i rozpocznie nagrywanie. Jednakże, jeśli zamiast tego wciśniesz i przytrzymasz przycisk migawki, włączy się i rozpocznie wykonywanie zdjęć seryjnych.

Przydaje się to szczególnie podczas wakacji lub wycieczek, gdzie trzeba szybko zrobić film lub zdjęcie czegoś, co rzadko się zdarza.


Aplikacja


GitUP Git2 PRO aplikacja VAT19.pl

Oficjalna aplikacja nazywa się Gitup. 

Aby się połączyć, wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk Wi-Fi z prawej strony, aby włączyć Wi-Fi. Powinna pojawić się nazwa i hasło Wi-Fi, które można łatwo wprowadzić w telefonie, aby się połączyć.

Aplikacja jest dość stabilna i jest prawie taka sama jak inne aparaty. Niektóre podstawowe zastosowania tej aplikacji to podgląd na żywo, zdalne uruchamianie i zatrzymywanie nagrywania, zmiana niektórych ustawień ogólnych, rozdzielczość, ekspozycja, balans bieli itp. (Ustawienia w samej kmerze są bardziej rozbudowane niż w aplikacji).


Pilot zdalnego sterowania (opcja)

GitUP Git2 PRO pilot VAT19.pl
Ten zegarek RC jest dobry, gdy montujesz aparat w miejscach poza zasięgiem, takich jak kask lub kijek selfie, i chcesz nadal mieć możliwość łatwej kontroli. Łączy się za pomocą fal radiowych (podobnie jak samochody RC, drony itp.) I jest odporny na rozbryzgi 3m. Jednak nie polecamy używania go pod wodą.

Ma kilka przycisków: Wi-Fi, wideo, zdjęcia i wyłączyć. Ten interfejs jest dość intuicyjny i powinien być dość łatwy w użyciu. Dzięki zegarkowi możesz łatwo rozpocząć lub zatrzymać nagrywanie, robić zdjęcia, włączać i wyłączać Wi-Fi i wyłączać aparat. 

Jak sparować kamerę z zegarkiem?

Włącz aparat, przejdź do ustawień systemowych, naciskając przycisk zasilania.
Wewnątrz ustawień systemowych znajdź "Pairing RF" i naciśnij spust migawki, aby wybrać.
Proces parowania powinien się rozpocząć.
Na zegarku RC naciśnij i przytrzymaj przyciski wideo i zdjęć przez kilka sekund.
Kiedy zobaczysz swój "sukces parowania RF" w swojej kamerze, jesteś gotowy.


Zewnętrzny mikrofon (opcja)

GitUP Git2 PROmikrofon zewnętrzny VAT19.pl
Zewnętrzny mikrofon poprawi jakość dźwięku, a dźwięk będzie mniej stłumiony, ponieważ nie rejestruje drgań ani ruchu kamery.

Wbudowany mikrofon może nagrywać dźwięk na 3 różnych poziomach. Na przykład, na koncercie lub na rowerze, można ustawić poziom głośności na "niski". Jeśli jednak kręcisz film w bibliotece lub rozmawiasz w cichym otoczeniu, możesz ustawić głośność na "wysoką", aby nagrywać głośniej. Jednak jeśli priorytetem jest jkość dźwieku, mikrofon zewnętrzny jest niezbędny, ponieważ oferuje o wiele więcej możliwości i o wiele lepsza jakość na finalnych nagraniach.


Obudowa wodoszczelna
GitUP Git2PRO obudowa wodoszczelna VAT19.pl

Wodoodporna obudowa ma dość unikalny kształt i mechanizm blokujący. Zazwyczaj blokada wodoodpornej obudowy uniemożliwiającej dostanie się do wody jest w większości przypadków na górze, na przykład w GoPro lub SJCAM, jednak w tym przypadku znajduje się z boku i otwiera się przez obracanie koła. 

Jednakże, mówiąc o tym, góra na dole jest podobna do standardowych i może być używana zamiennie z akcesoriami firm trzecich lub oficjalnych marek (GoPro, Eken, Yi, ThiEYE, itp.).ZESTAW PODSTAWOWY:

GitUP Git2 PRO zestaw VAT19.pl

Specyfikacja

Opinie

Napisz opinię

GitUp Git2 PRO

GitUp Git2 PRO

Kamera akcji 1080P 60 fps Full HD WiFi
Wysoka jakość wszystkich szklanych elementów, kąt widzenia: 170 °, 120 °
Obsługa mikrofonu, pilota, wyjścia TV, wyjścia HDMI

26 innych produktów w tej samej kategorii:

Kamery sportowe

Kamery sportowe

Pamiątką pięknych wakacji czy atrakcyjnego sposobu spędzania wolnego czasu dla wielu z nas są zarówno zdjęcia, jak i filmy. Warto zainwestować w dobre kamery sportowe, które sprawią, że filmy będą miały jeszcze lepszą jakość. Nieważne, czy planują Państwo nagrywanie wspólnego, rodzinnego wyjazdu na rafy koralowe czy wypadu ze znajomymi na deskę lub rower. Kamerom sportowym, które posiadamy w naszym sklepie, nie straszne są warunki atmosferyczne. Nagrywanie pod wodą, w czasie deszczu, śniegu czy przy silnych upałach z naszym sprzętem staje się możliwe.

Komfort użytkowania

Nasze kamery sportowe sprawdzą się idealnie jako sprzęt do nagrywania dużej ilości materiału. Duża pojemność pamięci oraz wytrzymałe baterie, to z pewnością dobre cechy dla osoby poszukującej sprzętu, którego nie trzeba często ładować, a nagranych materiałów regularnie pozbywać się z dysku. Takie cechy to gwarancja wygody, cenionej przez dużą liczbę Klientów.

Dobra jakość w niskiej cenie

Nasz sklep to przestrzeń kamer sportowych, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Dbamy o to, aby w wyposażeniu naszego sklepu był tylko solidny sprzęt, który sprawdzi się w trudnych warunkach. Wiele z naszych kamer posiada dodatkowe udogodnienia w postaci Wi-Fi, umożliwiającego transmisje filmów na żywo czy GPSu, dzięki któremu możemy sprawdzić trasę.

Innowacyjne technologie

Nasze doświadczenie, zaangażowanie oraz chęć dokładnej znajomości branży sprawiają, że jesteśmy na bieżąco z nowinkami technicznymi, a ciekawe propozycje i nowości stale poszerzają ofertę naszego sklepu. Dbamy o to, aby uczestniczyć w szkoleniach i konferencjach dotyczących nowoczesnego sprzętu elektronicznego, dlatego z chęcią doradzamy w wyborze kamer sportowych.

Dobierzemy odpowiednią sportową kamerę

Jeśli planują Państwo zainwestować w kamerę sportową, ale nie do końca wiedzą, na jaką się zdecydować – zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy co do wyboru odpowiedniego sprzętu, w zależności od potrzeb. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór najlepszych kamer sportowych i gwarantujemy, że każdy znajdzie coś, co sprosta jego oczekiwaniom, zarówno technicznym, jak i wizualnym.