GitUp G3 Duo

639,00 zł brutto

KS023

Nowy produkt

Opis

Ekran dotykowy 2 cale, kąt widzenia: 170 °
Akumulator litowo-jonowy 1200 mAh
Wbudowany mikrofon, obsługa zewnętrznego mikrofonu mono
Obsługa WiFi, Gyro, czujnik G, detekcja ruchu
Obsługa zdalnego sterowania przez Bluetooth (opcjonalnie)
Obsługa zewnętrznego modułu GPS (opcjonalnie)

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji


Kamera sportowa GITUP G3 Duo waży zaledwie 78g, co czyni ją jedną z najlżejszych kamer na rynku. Kamera posiada procesor Novatek NTK96660 oraz nowy sensor obrazu Sony Exmor R, typ 1/2.3 z podświetlaną matrycą. Kąt widzenia tej kamery wynosi 170 stopni. Wyposażona jest w wiele akcesoriów montażowych, umożliwiających łatwy montaż na kierownicy roweru, zabranie kamery pod wodę lub postawienie jej na statywie. Od jazdy na nartach wodnych na wakacjach po obserwowanie zachodu słońca - możesz zabrać ze sobą GitUp G3 Duo wszędzie, gdzie jesteś. 

GitUp G3 Duo opcje VAT19.pl


Do kamery głównej można dokupić kamerę tylną, otrzymując tym samym kamerę sportową typu DualCam.

GitUp G3 Duo rejestruje pełne wideo, audio i obrazy w rozdzielczości 2160P z jedną kamerą lub 1080P+1080P z dwiema kamerami, przy czym obraz jest wyświetlny w trybie PiP (picture in picture - obraz w obrazie). Może być wykorzystana jako rejestrator samochodowy, przechwytując tablice rejestracyjne i inne ważne szczegóły wyraźnie na duże odległości. Wykorzystuje obiektyw szerokokątny 170-stopniowy, zapewniając pełny widok drogi. Wystarczy przymocować kamerę do deski rozdzielczej za pomocą dołączonego mocowania samoprzylepnego, a zobaczysz wszystko, co dzieje się przed samochodem.

GitUP G3 Duo ekrn LCD VAT19.pl
2-calowy dotykowy wyświetlacz LCD zawiera wszystkie szczegóły dotyczące bieżącego nagrania i ustawień.

GitUP G3 Duo pilot VAT19.pl

Dla osób aktywnych producent przewidział możliwość bezprzewodowego sterowania kamerą za pomocą pilota w kształcie zegarka (opcja dodatkowa poza wyposażeniem podstawowym). Ta opcja jest szczególnie przydatna, gdy nie ma miejsca na użycie rąk do nagrywania, a kamera jest przymocowana na kierownicy roweru, na kasku czy na czole, na szelkach, na desce surfingowej lub snowboardzie.

GitUP G3 Duo nagrywanie VAT19.pl

Szybki start nagrywania, który można włączyć lub wyłączyć w ustawieniach, umożliwia natychmiastowe włączenie kamery i rozpoczęcie nagrywania lub zrobienia zdjęcia pomijając proces włączania.

Po włączeniu szybkiego nagrywania i naciśnięciu spustu migawki włączy się i rozpocznie nagrywanie. Jednakże, jeśli zamiast tego wciśniesz i przytrzymasz przycisk migawki, włączy się i rozpocznie wykonywanie zdjęć seryjnych.

GitUP G3 Duo stabilizacja VAT19.pl

Jak wiele innych kamer tej klasy G3 Duo ma wbudowaną stabilizację żyriskopową. 

GirUp G3 Duo GPS VAT19.pl

Precyzyjny ultra szybki moduł GPS aktualizuje dane lokalizacyjne 10 razy szybciej. Moduł GPS jest opcją i nie jest on dołączony do zestawu podstawowego.

GitUP G3 Duo WiFi VAT19.pl

Wbudowawny moduł WiFi jest przydatny w wielu sytuacjach. Możesz  transmitować na żywo wszystkie swoje filmy online za pomocą smartfona lub tabletu. Wystarczy pobrać dołączoną aplikację, aby natychmiast móc zarządzać i udostępniać wszystkie swoje filmy. Możesz pokazać znajomym, co robisz po drugiej stronie świata. Lub jeśli jesteś właścicielem firmy, możesz mieć oko na samochód służbowy, nawet jeśli jesteś setki mil stąd.

Nie musisz martwić się o brak wolnego miejsca w GitUp G3 Duo Action Camera. Kamera obsługuje karty pamięci do 128GB. Aparat jest również wyposażony w funkcję nagrywania w pętli, co oznacza, że stare pliki są automatycznie nadgrywane po zapełnieniu karty pamięci. Zawsze będziesz mieć miejsce na więcej materiału bez konieczności przenoszenia starych plików.


Akcesoria w zestawie:

GitUP G3 Duo akcesoria VAT19.pl

obudowa wodoszczelma
uchwyt rowerowy
kabel USB / ładujący
uchwyt do tripoda
2 x złączki
2 x śruby
2 x stickery 3M
osłona obiektywu
2 x bazy z stickerami 3M


Akcesoria dodatkowe:
zewnętrzny mikrofon
zegarek z pilotem
moduł GPS
tylna kamera


Specyfikacja

Opinie

Napisz opinię

GitUp G3 Duo

GitUp G3 Duo

Ekran dotykowy 2 cale, kąt widzenia: 170 °
Akumulator litowo-jonowy 1200 mAh
Wbudowany mikrofon, obsługa zewnętrznego mikrofonu mono
Obsługa WiFi, Gyro, czujnik G, detekcja ruchu
Obsługa zdalnego sterowania przez Bluetooth (opcjonalnie)
Obsługa zewnętrznego modułu GPS (opcjonalnie)

25 innych produktów w tej samej kategorii: