Kamera samochodowa DOD RX400W

866,88 zł brutto

-22,00 zł

888,88 zł brutto

R035

Nowy produkt

Opis

Zaawansowana technologia WDR 
3DNR – technologia redukcji szumów przy niskim oświetleniu
Sześcioelementowy szklany obiektyw
60% Większy regulowany kąt obiektywu we wszystkich kierunkach 
Wyświetlacz LCD 4.3” 16:9
Lustro z powłoką przeciwodblaskową
1 cm grubości
Podświetlane klawisze
Mocowane na rzepy
10-krotnie szybszy procesor GPS
Analiza trasy
Posiada wsparcie dla dodatkowej kamery tylnej

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Model RX400W to model kamery samochodowej typu lusterko z zaawansowanymi funkcjami i rozwiązaniami od DOD.DOD RX400W GPS VAT19.pl
10-krotnie szybszy wbudowany GPS pobiera i dostarcza dane bardziej precyzyjnie.
DOD Player 2.0 VAT19.pl

Każdy użytkownik kamer samochodowych DOD Tec ma dostęp do DOD GPS Player 2.0. Jest to aplikacja,  która umożliwia śledzenie na żywo trasy pojazdu oraz oglądanie nagrywanych filmów na żywo w rozdzielczości FullHD. 

Więcej indormacji o DOD GPS Player 2.0  TUTAJ


DOD RX400W VAT19.pl
Model RX400W jest kompatybilny z wieloma modelmi kamer cofania. Oznacza to, że po podłączeniu kamery cofania do rejestratora obraz z niej pojawi się na wyświetlaczu rejestratora.

DOD RX400W lusterko VAT19.pl
Lusterlo posiada powłokę odbijającą światło, która chroni oczy kierowcy przed ostrymi światłami pojazdów z tyłu.

DOD RX400W podświetlane klawisze VAT19.pl
Opcja podświetlanych klawiszy ułatwia obsługę urządzenia w nocy.

DOD RX400W obiektyw VAT19.pl
6-soczewkowy szklany obiektyw pozwala na nieskazitelne i wyraźne nagrania. Sama kamera ma możliwość obrotu o 40 stopni w górę, dół i na boki, co jest o 60% więcej w porównaniu z poprzednimi modeami. 

DOD RX400W LCD VAT19.pl
Szerokokątny wyświatlacz LCD o przekątnej 4,3 cala nagrywa w formacie 16:9, w rezultacie filmy z nagrań można łatwo odtworzyć na innych nośnikach bez utraty proporcji.

DOD RX400W WDR VAT19.pl
Użytkownikom kamer samochodowych DOD dobrze jest znana technologia WDR stosowana we wszystkich modelch tego producenta. Również w modelu RX400W WDR działą bez zarzutu, dynamicznie rozświetlając ciemniejsze fragmenty obrazu dla uzyskania lepszej jakości w nagraniach nocnych.

DOD RX400W 3DNR VAT19.pl
Częstym problemem przy nagraniach w nocy są rżnego rodzaju szumy, które zniekształcają obraz, pozbawiają go ostrości i czytelności. DOD zastosował technologii redukcji szumów - 3DNR (3-kierunkowy algorytm)

DOD RX400W mocowanie VAT19.pl

Opatentowane rozwiązanie mocowanie przy pomocy pasa - znacznie bardziej bezpieczne niż tradycyjne plastikowe mocowania "na klik"

Akcesoria w zestawie:

- Ładowarka samochodowa
- płyta z CD oprogramowaniem
- Instrukcja w języku polskimSpecyfikacja:

- Rozdzielczość:
1920x1080@30fps
1280x720@30fps
1280X720@60fps
848x480@30fps
640x480@30fps
- Sensor: 3 Megapixel CMOS sensor
- Format zapisu wideo: .mov
- Kąt widzenia: 140°
- ISO: Auto ISO
- Wyświetlacz: 4.3” 16:9 
- Format kompresji: H.264
- Pamięć: Zewnętrzna Micro SDHC Class 10 (wspiera do 32GB )
- Złącza:
Mini USB 2.0
HDMI
AV
- Bateria: Wbudowana bateria 3.7V 320mAh
- Zasilanie: 5V 1A 
- Wymiary: 8.5(L)x31(W)x1(H) cm
- Waga: 298g
- Temperatura pracy: -20? ~65?

Specyfikacja

Opinie

Napisz opinię

Kamera samochodowa DOD RX400W

Kamera samochodowa DOD RX400W

Zaawansowana technologia WDR 
3DNR – technologia redukcji szumów przy niskim oświetleniu
Sześcioelementowy szklany obiektyw
60% Większy regulowany kąt obiektywu we wszystkich kierunkach 
Wyświetlacz LCD 4.3” 16:9
Lustro z powłoką przeciwodblaskową
1 cm grubości
Podświetlane klawisze
Mocowane na rzepy
10-krotnie szybszy procesor GPS
Analiza trasy
Posiada wsparcie dla dodatkowej kamery tylnej

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Rejestratory jazdy (kamery samochodowe)

Na bezpieczeństwo na drodze składa się wiele elementów. Skuteczna profilaktyka jest w zasadzie istotna tak samo, jak zrównoważony styl jazdy, pozbawiony brawury. Na drodze nie tylko musimy dbać o swoje zdrowie, ale też powinniśmy brać pod uwagę konsekwencje ewentualnego niebezpiecznego zachowania innych kierowców. Popularnym i bardzo praktycznym rozwiązaniem są w tym przypadku wideorejestratory samochodowe. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń tego typu, przygotowanych dla kierowców przez najwyższej klasy producentów.

Zdefiniuj swój typ

Kamery samochodowe dzielą się na kilka różnych rodzajów. Najprostsze z nich to te, które nie posiadają ekranów. Ich zaletą jest bez wątpienia mały rozmiar i niska waga - dodatkowym atutem zaś cena, która z reguły jest wydatnie niższa, niż w przypadku bardziej zaawansowanych modeli.

Najbardziej popularne wideorejestratory samochodowe wyposażone są w ekran. Dzięki niemu na bieżąco śledzić można trasę, niemniej zajmują one wyraźnie więcej miejsca niż urządzenia proste. Jest to typ najbardziej popularny, w naszej ofercie klienci znajdą kamery z różnych przedziałów cenowych oraz o zróżnicowanym stopniu zaawansowania technicznego.

Proponujemy także coraz popularniejsze wideorejestratory, montowane w lusterku wstecznym. Chętnie wybierają je klienci, dla których montaż nie stanowi większego problemu. Wymagają one nieco większych predyspozycji manualnych, pozwalają się jednak cieszyć bardzo wysokim komfortem użytkowania.

Atuty naszych wideorejestratorów

Dobra kamera samochodowa musi charakteryzować się co najmniej przyzwoitą rozdzielczością. Świetna jakość obrazu zależy nie od suchych informacji na temat pikseli, ale od faktycznego efektu w używanym urządzeniu. Dlatego stawiamy na dobór wideorejestratorów sprawdzonych i cieszących się doskonałymi opiniami. Oferujemy kamerki dla klientów, mających zróżnicowane wymagania. Nie wszyscy oczekują sprzętu profesjonalnego - nawet najprostsze urządzenie tego typu może bowiem wystarczyć do codziennego użytku kierowcy.

Kolejna kwestia to jasność obrazu, stąd proponujemy produkty o jak najwyższym wskaźniku tej cechy. Dzięki niej oraz przy zastosowaniu szerokiego kąta widzenia, nasi klienci mają gwarancję, że używana kamerka zarejestruje wszystkie kluczowe momenty na drodze.

Dlaczego kamery samochodowe z naszego sklepu?

Najwyższa jakość produktów to nasza naczelna zasada. Obok niej stawiamy także na profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę, że kwestia ceny ma znaczenie, stąd też proponujemy kierowcom możliwie jak najlepsze warunki finansowe.

Posiadamy wideorejestratory często niedostępne w innych sklepach. Każdy z oferowanych produktów został starannie dobrany, tak, aby spełniał najwyższe nawet wymagania. Jednocześnie, zapewniamy fachowe doradztwo, które pomoże niezdecydowanym kierowcom w doborze najciekawszego rozwiązania.

Chętnie słuchamy pytań i notujemy uwagi klientów. Pozwoliło nam to na wypracowanie optymalnego sposobu profesjonalnej obsługi oraz zdefiniowanie cech kluczowych dla tak specyficznego produktu, jakim jest kamera samochodowa.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą wideorejestratorów. Prosimy o pytania w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Służymy wyjaśnieniami, tak, aby żadna kwestia nie pozostawała nierozwiązana. Łatwość zakupu i szybka realizacja transakcji to atut, dzięki któremu kierowcy szybko mogą cieszyć się z jazdy, ubezpieczanej przez profesjonalny i skuteczny wideorejestrator samochodowy.