Promocje

1

2

3

4

5

6

7

 • SJCAM M20
  SJCAM M20

  Kamera sportowa M20 - bardzo dobre...

  414,17 zł -17% 499,00 zł

8

9

10

Opaski na głowę do kamery 

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 28,99 zł W magazynie

  Obrotowa opaska na rękę z możliwością regulowania strony widzenia kamery dedykowana do kamer sportowych SJCAM i GoPro

  28,99 zł
  W magazynie
 • 32,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Mocowanie na głowę - możliwość regulacji - antypoślizgowy materiał - kolor czarny

  32,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • 22,00 zł W magazynie

  Opaska na rękę z mocowaniem do kamery sportowej. Pasuje do kamer z serii SJCAM oraz GoPro.  

  22,00 zł
  W magazynie
 • 159,00 zł

  Maska do nurkowania do kamery sportowej Nagrywaj swoje filmy pod wodą tak, żeby kamera widziała dokładnie to, co chcesz! Kompatybilna z produktami SJCAM i GO PRO

  159,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Opaski na głowę do kamery

Wyjazd pełen przygód? Sportowe szaleństwa na stoku, rowerze, pod wodą? Aby w pełni cieszyć się przeżyciami z wakacji lub aktywności na świeżym powietrzu, warto wyposażyć się w sportowe kamery na głowę. Najlepsze do tego będą niewątpliwie niewielkie kamery, jak GoPro, Xiaomi, Sony, SJCAM lub innych marek. Te niewielkie kamery na głowę nie utrudniają swobody i komfortu podczas wszelkich aktywności. Co więcej, kamery na głowę można wyposażyć w szereg dodatkowych akcesoriów, jak na przykład wodoodporna obudowa a także wygodne uchwyty na głowę do kamery. W sklepie Vat19.pl znajdziecie w szerokim wyborze uchwyty na głowę do kamery sportowej każdego rodzaju. Z takim wyposażeniem będziecie mogli bez przeszkód oddawać się ulubionym aktywnościom, filmując jednocześnie to, co widzicie wokół.

Uchwyty na głowę do kamery sportowej w sklepie VAT19.pl

Wybierając uchwyty na głowę do kamery sportowej przede wszystkim należy zwrócić uwagę na ich kompatybilność z posiadanym sprzętem. W sklepie Vat19.pl znajdziecie wygodne, uniwersalne uchwyty na głowę do kamer praktycznie każdej marki, w tym SJCAM i GoPro. Mocowanie na głowę musi być również wygodne i stabilne. Dzięki temu korzystanie z GoPro z uchwytem na głowę nie będzie powodowało dyskomfortu. Dostępne na stronach sklepu VAT19.pl uchwyty na głowę do kamery sportowej zapewniają doskonałą wygodę oraz stabilizację obrazu. Zostały one wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu możecie być pewni, że są to mocowania, które będzie można wykorzystać w każdych warunkach. Sprawdźcie już teraz, jakie mocowania GoPro na głowę przygotowaliśmy dla Twojej kamerki sportowej.