Promocje

1

2

3

4

5

6

7

 • SJCAM M20
  SJCAM M20

  Kamera sportowa M20 - bardzo dobre...

  414,17 zł -17% 499,00 zł

8

9

10

Uchwyty do selfie 

Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 36,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Monopod 3-segmentowy do kamery sportowej Ten model jest dostępny z dodatkowym uchwytem na smartfon - wystarczy wybrać opcję poniżej!

  36,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • 109,00 zł

  Oryginalny monopod z pilotem SJCAM jest dedykowany dla kamer sportowych serii SJCAM M20

  109,00 zł
 • 45,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Monopod 5-segmentowy - wyjątkowo solidny i niezawodny! Ten model jest dostępny z dodatkowym uchwytem na smartfon - wystarczy wybrać opcję poniżej!

  45,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • 29,99 zł

  Monopod bluetooth

  29,99 zł
 • 14,99 zł

  Monopod Teleskopowy wysięgnik. Niezbędny do autoportretów, zdjęć z dużym gronem przyjaciół oraz w trudnodostępnym plenrze.  Chwilowy brak produktu na magazynie!

  14,99 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Uchwyty do selfie

Selfie-stick to jeden z tych gadżetów do smartfonów, który w ekspresowym tempie podbił świat. Możliwość wykonywania zdjęć portretowych z umieszczonego na określonej odległości aparatu jest niezwykle popularne pod każdą szerokością geograficzną. Rączki do selfie pozwalają osiągnąć fantastyczny efekt i są wykorzystywane praktycznie w każdej sytuacji. Niewątpliwą zaletą, jaką posiadają wysięgniki do selfie są różne możliwości sterowania aparatem. Na rynku znaleźć można:

 1. monopody, czyli klasyczne rączki do robienia selfie, które są zwykłymi wysięgnikami, a zdjęcie wykonuje się z pomocą samowyzwalacza w aparacie,
 2. uchwyty do selfie Bluetooth – pozwalający kontrolować migawkę aparatu z poziomu rączki uchwytu,
 3. uchwyty do telefonu selfie z pilotem – kontrolowane zewnętrznym pilotem.

Rączki do robienia selfie – uniwersalne i trwałe

Klasyczny rączki do robienia selfie z zasady pasują do każdego modelu telefonu. Trochę gorzej sytuacja przedstawia się z większymi urządzeniami, jak na przykład tablety czy phablety. Zasadniczym elementem, na który należy zwrócić uwagę wybierając wysięgniki do selfie, poza oczywiście sposobem wykonywania zdjęcia, jest jakość materiałów, z których uchwyt do telefonu został wykonany. Należy pamiętać, że słabsze materiały i dłuższe statywy do selfie wymagają korzystania z lżejszego telefonu. Dlatego też warto zainwestować w lepszej jakości, mocniejsze uchwyty do telefonu selfie, które z pewnością odwdzięczą się użytkownikom doskonałą i długotrwałą funkcjonalnością. Sklep VAT19.pl zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowo trwałych, a zarazem wygodnych w użyciu rączek do robienia selfie w najlepszych cenach.