Promocje

1

2

3

4

5

6

7

  • SJCAM M20
    SJCAM M20

    Kamera sportowa M20 - bardzo dobre...

    414,17 zł -17% 499,00 zł

8

9

10

Uchwyty do kamer sportowych 

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Uchwyty do kamer sportowych

Kamery sportowe szturmem zawojowały rynek akcesoriów dla miłośników adrenaliny. Co więcej, częstym widokiem są kierowcy samochodów, motocykliści, rowerzyści, a nawet rolkarze wyposażeni w te poręczne kamerki. Aby jednak móc w pełni cieszyć się możliwościami kamerki sportowej należy zaopatrzyć się w wysokiej jakości, gwarantujące stabilność obrazu oraz uchwytu mocowania do kamer sportowych. Właściwie wybrane uchwyty do kamer sportowych mają znaczący wpływ na jakość nagrywanych filmów, dlatego też warto zapoznać się z propozycją tych gadżetów. Sklep Vat19.pl oferuje najwyższej klasy uchwyty do kamer GoPro, Sony oraz innych producentów. Nasz propozycja to wytrzymałe i stabilne mocowania do kamer sportowych, które pozwolą na montaż urządzenia w dosłownie każdym miejscu oraz zapewnią odpowiednią stabilność.

Wybierz najwyższej jakości uchwyty do kamer sportowych

Na stronach sklepu VAT19.pl znajdziecie szereg trwałych i stabilnych mocowań do kamer sportowych. Wśród naszych propozycji znajdują się między innymi:

  • poręczne i proste w montażu statywy do kamer sportowych wszystkich producentów,
  • uchwyty do GoPro – do montażu na szybie auta, kierownicy rowerowej, kasku i wielu innych powierzchniach,
  • dedykowane uchwyty do kamer sportowych Sony.

Najważniejszą kwestią, jaką należy rozważyć, wybierając wyposażenie dodatkowe, w tym uchwyty do kamer sportowych jest ich kompatybilność. Dlatego też przygotowaliśmy dla miłośników mocnych wrażeń bogaty wybór dedykowanych mocowań do kamer sportowych każdego praktycznie rodzaju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.