Promocje

1

2

3

4

5

6

7

 • SJCAM M20
  SJCAM M20

  Kamera sportowa M20 - bardzo dobre...

  414,17 zł -17% 499,00 zł

8

9

10

Uchwyty do rejestratorów 

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • 12,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  Uchwyt kulkowy do rejestratora G1WH do zamocowania rejestratora na szybie samochodu. Kompatybilny z modelami G1WHT, G1W, G1WT

  12,99 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • 16,99 zł W magazynie

  Uchwyt lusterkowy do G1WH pozwala na stabilne przymocowanie rejestratora bezpośrednio do lusterka w samochodzie.  Kompatybilny z modelami G1WHT, G1W, G1WT

  16,99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Uchwyty do rejestratorów

Uchwyty do rejestratora

Dobrym rozwiązaniem na trasie jest zainwestowanie w kamerę samochodową, która rejestruje różnego rodzaju zdarzenia. Dzięki niej będą Państwo mieli pewność co do zdarzeń zachodzących na drodze, a w razie niespodziewanych, nietypowych sytuacji łatwiej będzie określić sprawcę. Wiele osób używa też coraz częściej samochodowego urządzenia GPS czy aparatu. Warto zadbać o odpowiednie uchwyty, które zabezpieczą sprzęt. W naszym sklepie znajdą Państwo solidne i wytrzymałe uchwyty do kamery samochodowej, dzięki którym będzie ona stabilna i bezpieczna na trasie.

Łatwość montażu i regulacji

Nasze uniwersalne uchwyty będą odpowiednie do montażu aparatów fotograficznych, kamer samochodowych oraz nawigacji GPS. Uchwyty do wideorejestratora posiadają dość dużą powierzchnię przyczepu do szyby, dzięki czemu są łatwe i bezproblemowe w montażu. Mocowanie kamery samochodowej idzie sprawnie i szybko. Dodatkową zaletą uchwytów kamery samochodowej jest możliwość ich regulacji we wszelkich kierunkach i na każdej płaszczyźnie. Plastikowe łożyska umożliwiają swobodny obrót uchwytu do kamery w samochodzie oraz przyssawki do szyby.

Solidne wykonanie uchwytów samochodowych do wideorejestratora

Wykonane solidnie, z dbałością o każdy detal uchwyty do kamer samochodowych to gwarancja komfortu w czasie jazdy na krótszych oraz dłuższych trasach. Dzięki nim nie muszą Państwo martwić się o przyczepność urządzenia do szyby. Dzięki wysokiej jakości wykonania mają Państwo pewność co do łatwości montażu i bezpieczeństwa urządzenia. Uchwyty samochodowe do kamery posiadają regulację, która zapewnia możliwość mocowania kamery w dogodnym miejscu.

Zainwestuj w odpowiedni uchwyt już dziś

Zakup naszych produktów to gwarancja komfortu w czasie jazdy. Uchwyty do kamer czy innych sprzętów elektronicznych znacznie ułatwią kierowanie pojazdem. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu.