Promocje

1

2

3

4

5

6

7

  • SJCAM M20
    SJCAM M20

    Kamera sportowa M20 - bardzo dobre...

    414,17 zł -17% 499,00 zł

8

9

10

Baterie do wideorejestratorów 

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Baterie do wideorejestratorów

Akumulatory do wideorejestratorów – jakie wybrać?

Kamery samochodowe są bardzo popularnym rozwiązaniem, na które decyduje się wiele osób. Wideorejestratory umożliwiają nagranie i trwałe zapisanie, a co za tym idzie, wielokrotne odtwarzanie, tego co dzieje się podczas jazdy przed nim, jak i obraz z tyłu pojazdu. Zamontowanie w samochodzie kamery ma wiele zalet. Jedną z nich jest możliwość rozstrzygnięcia sporu po wypadku lub stłuczce, właśnie za pomocą nagranego obrazu lub nagranie niebezpiecznych sytuacji stwarzanych przez innych kierowców.

Duży wybór akumulatorów do rejestratorów jazdy

Na rynku dostępnych jest wiele modeli kamer, a także akcesoriów do nich: ładowarek czy akumulatorów do rejestratora jazdy. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo między innymi najnowocześniejsze wideorejestratory w lusterkach , standardowe i popularne kamery, a także uniwersalne zasilacze i kable do kamer. Ponadto, w naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości akumulatory do rejestratorów jazdy.

Niezawodne akcesoria do kamery samochodowej

Dostępne w naszym sklepie akumulatory do kamery samochodowej pochodzą od najlepszych producentów, dzięki czemu są trwałe, wytrzymałe oraz gwarantują idealną pracę kamery podczas jej zasilania, umożliwiając tym samym idealny zapis obrazu. Ponadto, zapewniamy, że parametry oferowanych przez nas akumulatorów do wideorejestratora są prawdziwe i rzetelne. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie akumulatory do rejestratora jazdy zostały dopuszczone do obrotu na rynku europejskim i spełniają odpowiednie normy.

Odpowiednio dobrany akumulator do kamery samochodowej umożliwia rejestrację idealnego obrazu, zapisanie go i wielokrotne jego odtwarzanie, nawet podczas awarii czy chwilowego braku zasilania w samochodzie (np. podczas uruchamiania silnika) co przy wyborze innych produktów może prowadzić do restartu kamery i utraty danych. Ponadto, najwyższej jakości akumulatory do rejestratora jazdy pozwalają na wielokrotne ładowanie kamery, a co za tym idzie, oszczędność pieniędzy.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty, między innymi kamery, a także akumulatory do wideorejestratorów idealnie sprawdzą się w każdym samochodzie, zarówno osobowym, jak np. ciężarowym, umożliwiając zapisanie parametrów jazdy i doskonałej jakości obrazu. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w naszym sklepie akumulatorami do wideorejestratora. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt, nasi pracownicy z chęcią udzielą wszelkich informacji i pomogą w wyborze odpowiedniego akumulatora do rejestratora jazdy.