Promocje

1

2

3

4

5

6

7

  • SJCAM M20
    SJCAM M20

    Kamera sportowa M20 - bardzo dobre...

    414,17 zł -17% 499,00 zł

8

9

10

Zasilacze samochodowe do wideorejestratorów 

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Zasilacze samochodowe do wideorejestratorów

Zasilacze samochodowe do wideorejestratorów

Kamery samochodowe to modne ostatnio rozwiązanie, które staje się coraz bardziej popularne, a co najważniejsze posiada wiele zalet. Umożliwi kierowcy zarejestrowanie i trwałe zapisanie tego co dzieje się przed nim, jak i nagranie pojazdów jadących z tyłu. Idealnie sprawdzi się także podczas przykrych, a nawet niebezpiecznych sytuacji. Nagranie z wypadku nie będzie już budziło żadnych wątpliwości, a piraci drogowi nie będą czuli się bezkarnie.

Niezawodne zasilacze do wideorejestratorów

Wiele modeli kamer potrzebuje do poprawnego działania odpowiedniego zasilacza do wideorejestratora, o wysokiej jakości wykonania, który umożliwi mu sprawne funkcjonowanie. W naszym asortymencie znajdą Państwo najwyższej jakości, niezwykle uniwersalną ładowarkę do kamery wraz zkablem do kamery samochodowej. Proponowany przez nas zasilacz do wideorejestratora będzie idealnym rozwiązaniem na zasilanie do kamery samochodowej w sposób ciągły, niezależny od pracy silnika w pojeździe. Dzięki czemu nawet podczas drobnych problemów kamera będzie działała bez większych problemów. Ponadto, dostępny w naszej ofercie zasilacz do wideorejestratora podłącza się do instalacji elektrycznej samochodu. Dzięki najnowszym rozwiązaniom nie stanowi on dużego obciążenia dla akumulatora, a co za tym idzie, z pewnością nie doprowadzi do jego rozładowana. Ta uniwersalna ładowarka do kamery wraz z kablem do kamery samochodowej jest wyjątkowo prosta w obsłudze, podłącza się ją do gniazda zapalniczki. Dodatkowo, proponowany przez nasz sklep zasilacz do kamery samochodowej posiada wyjście mini USB i diodę kontrolną, informującą posiadacza o ewentualnych problemach z ładowaniem lub awarią. Dostępny w naszym asortymencie zasilacz do wideorejestratora umożliwia zasilanie kamery samochodowej G1WH / G1WHT, ale dzięki uniwersalnemu wejściu i odpowiednim rozwiązaniom, będzie również pasował do większości modeli kamer dostępnych na rynku. Znajdująca się w naszej ofercie ładowarka do kamery posiada kabel do kamery samochodowej o długości 3,4 m. Ponadto, moc wyjściowa to DC 5V, a moc wyjściowa DC 12-24V, dzięki czemu z pewnością umożliwi efektywne zasilanie kamery samochodowej, a co za tym idzie, jej bezproblemowe działanie.

Największy wybór zasilaczy

Wszystkie dostępne w naszym sklepie kamery i zasilacze do wideorejestratorów idealnie sprawdzą się w każdym samochodzie, zarówno osobowym, jak np. ciężarowym, umożliwiając zapisanie parametrów jazdy i doskonałej jakości obrazu. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą zasilaczy do kamery samochodowej i jej szczegółów. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt, nasi pracownicy z chęcią udzielą wszelkich informacji.