Promocje

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Wideorejestratory z kamerą cofania 

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • 1 329,00 zł W magazynie
  Wyprzedaż!

  1 329,00 zł
  W magazynie
 • 539,00 zł 559,00 zł W magazynie

  Kamera samochodowa M9S Dual Cam. Wideorejestrator z czujnikiem obrazu  Sony IMX323, procesorem Novatek NT96663+2GB DDRIII i 3-calowym wyświetlaczem LCD. Wodoszczelna tylna kamera z opcją cofania!  Klasyfikacja VAT19.pl: Dual Cam podwyższonej klasy średniej

  539,00 zł 559,00 zł
  Obniżka!
  W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Wideorejestratory z kamerą cofania

Wideorejestrator z kamerą do cofania to urządzenie, które szczególnie przyda się osobom mającym problemy z parkowaniem oraz wyjeżdżaniem z parkingu. Może okazać się pomocne zarówno dla osób z małym doświadczeniem w poruszaniu się po mieście, jak i dla długoletnich kierowców. Zwłaszcza, gdy trzeba zaparkować na niewielkim obszarze parkingowym. Rejestrator z kamerą cofania jest w takim przypadku dużym ułatwieniem, pozwalając na bezpieczne zaparkowanie bez uszkodzenia swojego lub innego pojazdu.

Wideorejestrator - kamera cofania

Wideorejestrator z kamerą cofania jest urządzeniem, które powinno znaleźć się w samochodzie każdej osoby poruszającej się po mieście W miejskim zgiełku, zwłaszcza w ścisłym centrum i w godzinach szczytu możliwe są problemy z zaparkowaniem czy wyjazdem z miejsca postojowego. Dodatkowe ułatwienie w postaci kamery cofania w wielu sytuacjach może okazać się niezbędne. Poza tym wiele osób posiada obecnie w aucie zwykły rejestrator. Kamera cofania jest bardzo często gadżetem pomocniczym, który może, ale i nie musi zostać w samochodzie zamontowanym. Jest jednak przydatna i warto rozważyć jej zakup.

Co ciekawe, istnieje różnica pomiędzy kamerą cofania w zwykłym rejestratorze od zestawu typu dual, czyli kamer przód-tył. W drugim przypadku do tylnej kamery wchodzi dodatkowy kabel, podłączany do instalacji samochodowej. Obraz z widokiem z tyłu samochodu uruchamia się po wrzuceniu wstecznego biegu. Może być pokazany na wyświetlaczu przedniej kamery, jak i na monitorze samochochodu, jeśli istnieje możliwość podłączenia do niego wideorejestratora. W niektórych dostępnych modelach dodatkowym udogodnieniem jest pokazywanie się siatki z odległościami, co znacznie ułatwia parkowanie tyłem czy wyjazd z miejsca postojowego.

Rejestrator samochodowy z kamerą cofania – na co zwrócić uwagę?

Jednym z istotnych parametrów, które trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze kamery cofania z rejestratorem samochodowym, jest jej rozdzielczość. Im wyższa, tym większe możliwości może zaoferować nam uzyskany z kamery obraz, co z pewnością będzie przydatne przy wielu zdarzeniach drogowych. Najpopularniejszym wyborem jest jakość Full HD, która obecnie jest standardem w wielu dostępnych modelach. W sprzedaży dostępne jest także rejestratory jazdy z kamerą cofania w jakości 4K, jednak w ich przypadku warto pamiętać o zaopatrzeniu się w karty pamięci o dość dużej pojemności.

Możliwości zapisywania nagrań

Kolejnym parametrem, który decyduje o wyborze odpowiedniego modelu rejestratora jazdy z kamerą cofania jest pamięć wewnętrzna urządzenia oraz możliwość podpięcia dodatkowych nośników pamięci. Szczególnie opcja uzupełnienia kartami pamięci jest przydatna, jeśli nie chcemy częstego zgrywania plików z zapisanymi filmami na dysk komputera. Rejestrator trasy z kamerą cofania powinien cechować się też szerokim kątem widzenia, co pozwala na zapisywanie dokładniejszego obrazu i szerokiego kadru. Wideorejestrator z kamerą cofania zazwyczaj posiada kąt równy 120 stopni, jednak można spotkać także urządzenia oferujące nawet 150 stopni i więcej.