Promocje

1

2

3

4

5

6

7

8

 • GitUp F1
  GitUp F1

  Prawdziwa kamera 4K 160 ° z...

  540,94 zł -14% 629,00 zł

9

 • GitUp G3 Duo
  GitUp G3 Duo

  Ekran dotykowy 2 cale, kąt widzenia:...

  453,69 zł -29% 639,00 zł

10

Akcesoria do kamer sportowych 

Jest 51 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 51 elementów
Akcesoria do kamer sportowych

Zwiększ możliwości nagrywania! W akcesoriach do kamer sportowych znajdziesz potrzebne mocowania na rękę czy głowę, na kask, na rower, do nagrań w samochodzie, na samochodzie, na motocyklu, na powierzchni, w powietrzu i pod wodą. Zewnętrzne ładowarki przedłużą żywotność Twojej kamery, a dodatkowe baterie pozwolą cieszyć się jeszcze dłuższym czasem nagrywania filmów. I pamiętaj: żeby kamera nie utonęła, konieczny jest uchwyt wypornościowy!

Najwyższej jakości akcesoria do kamer sportowych umożliwiają uzyskanie szerszego spektrum zastosowań dla używanego sprzętu. Dedykowane uchwyty i mocowania, monopody, a także szelki lub opaski oraz dodatkowe zasilanie pozwolą Ci bez przeszkód korzystać z uroków życia i filmować wszystkie wydarzenia kamerami sportowymi. W sklepie Vat19.pl znajdziecie wyjątkowo bogatą ofertę, która obejmuje między innymi:

 • akcesoria GoPro, najpopularniejszych kamer sportowych,
 • akcesoria do kamer sportowych Sony oraz innych producentów.

Najważniejszą cechą, na którą należy zwrócić uwagę wybierając akcesoria do kamer sportowych, jest ich kompatybilność z posiadanym urządzeniem. Akcesoria do kamer GoPro mogą nie pasować do urządzeń innego producenta. Na szczęście w naszym sklepie znajdziecie zarówno dedykowane indywidualnym modelom, jak również uniwersalne akcesoria do kamer sportowych. Najpopularniejszymi kamerami sportowymi są obecnie doskonałej jakości GoPro. W sklepie Vat19.pl znajdziecie najlepsze akcesoria do GoPro, które pozwolą korzystać z tych niewielkich urządzeń w każdych warunkach. Do najważniejszych akcesoriów do GoPro z pewnością należy zaliczyć:

 • dodatkowe baterie oraz ładowarki,
 • wodoszczelne obudowy,
 • szelki do kamery sportowej,
 • folie ochronne na wyświetlacz,
 • monopody i urządzenia sterujące Bluetooth.

Niezależnie od tego, czy Waszym celem są akcesoria do kamery sportowej Sony, akcesoria GoPro, czy innych producentów w sklepie internetowym Vat19.pl znajdziecie najwyższej jakości osprzęt, z którym korzystanie z kamerki sportowej będzie jeszcze wygodniejsze. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.