Dziękujemy, że jesteś gościem naszego sklepu!

Nasza strona skierowana jest do wszystkich bez względu na wiek, zawód, płeć czy poglądy polityczne, bo trudno znaleźć osobę, która nie lubi dostawać prezentów czy sprawiać nimi przyjemność innym. A zwłaszcza, gdy chodzi o rzeczy oryginalne i niebanalne. Nie są one niezbędne do codziennego funkcjonowania, jednak trudno przejść obok nich obojętnym. Nasz zespół składa się z praktyków-pasjonatów, którzy każdy gadżet sprawdzają „na własnej skórze”. Spędzając wiele godzin dziennie w poszukiwaniu najciekawszych pomysłów, nowości i bestsellerów z całego świata, starają się trafić we wszystkie gusta: od najmłodszych do najstarszych.

Zależy nam na tym, żeby każdy znalazł w naszym sklepie tego, czego szuka. Nawet jeśli dopiero szukasz pomysłu, w naszej ofercie znajdziesz „właśnie to” – … i ten moment, gdy wśród innych produktów wpada w oko ten właściwy…

A jeśli już masz pomysł czy upatrzony prezent, który nie jest dostępny w Polsce, skontaktuj się z nami – sprowadzimy Twój prezent nawet z końca świata! :) Naszymi faworytami są gadżety i nowości elektroniczne. Kamerka sportowa? Dron? Rejestrator? Ty o tym słyszałeś, a my to mamy!!!

Zatem życzymy owocnych zakupów i czekamy na kontakt!

Pragniemy poinformować, że wszystkie nasze produkty przeszły odprawę celną i dostarczamy je wraz z naszą fakturą złotówkową lub paragonem!

U nas nie ma ukrytych kosztów! Na wszystkie produkty udzielamy również gwarancji!Właścicielem portalu vat19.pl jest firma:

Kowalczyk Grupa Finansowa Sp. z o.o.

Lubocześnica 5

62--045 Pniewy

NIP: 787-213-61-74

REGON: 388440362 

Adres do reklamacji:

VAT19.pl
Lubocześnica 5
62-045 Pniewy

Nasz zespół składa się z praktyków-pasjonatów, którzy każdy gadżet sprawdzają „na własnej skórze”.

Spędzając wiele godzin dziennie w poszukiwaniu najciekawszych pomysłów, nowości i bestsellerów z całego świata,

starają się trafić we wszystkie gusta: od najmłodszych do najstarszych. Zależy nam na tym, żeby każdy znalazł w naszym sklepie tego, czego szuka.

Nawet jeśli dopiero szukasz pomysłu, w naszej ofercie znajdziesz „właśnie to” – … i ten moment, gdy wśród innych produktów wpada w oko ten właściwy…

A jeśli już masz pomysł czy upatrzony prezent, który nie jest dostępny w Polsce, skontaktuj się z nami – sprowadzimy Twój prezent nawet z końca świata! :)

Zespół vat19.pl życzy udanych zakupów!